Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání
m (oprava)
m (oprava gramatiky)
Řádek 1: Řádek 1:
 
== Co je to bonusová vesnice ==
 
== Co je to bonusová vesnice ==
Bonusová vesnice je náhodně vygenerovaná vesnice, která má zvláštní bonus. V bonusových vesnicích nejsou jednotky. Bonusové vesnice nejsou na všech světech. Pokud chceš zjistit jestli jsou na daném světě bonusové vesnice koukněte se na daný svět a jeho nastavení (např. [[Nastavení světa 1]]).
+
Bonusová vesnice je náhodně vygenerovaná vesnice, která má zvláštní bonus. V bonusových vesnicích nejsou jednotky. Bonusové vesnice nejsou na všech světech. Pokud chcete zjistit, jestli jsou na daném světě bonusové vesnice, koukněte se na daný svět a jeho nastavení (např. [[Nastavení světa 1]]).
Světy s aktivními bonusovkami jsou buď staršího typu nebo vylepšeného typu.
+
Světy s aktivními bonusovkami jsou buď staršího typu, nebo vylepšeného typu.
Na nových světech kde jsou bonusovky aktivní, jsou pouze typu vylepšeného. Bonusy se u obou typů liší.
+
Na nových světech, kde jsou bonusovky aktivní, jsou pouze typu vylepšeného. Bonusy se u obou typů liší.
  
  
 
== Kde se nachází a jak vypadají ==
 
== Kde se nachází a jak vypadají ==
Na světech kde jsou bonusové vesnice aktivní, je najdeme všude na mapě. Pokud je svět už rozjetý a ve středu mapy nejsou volné žádné vesnice a chcete nějakou "bonusovku" tak se porozhlédněte po kraji mapy. Bonusová vesnice vypadá jako [[barbarská vesnice]], ale má kolem sebe zlatou záři a když na ni najedeme myší, tak se nám zobrazí její bonus. Bonusová vesnice lze obsadit jako každá jiná. I po obsazení jí zůstává bonus.
+
Na světech, kde jsou bonusové vesnice aktivní, je najdeme všude na mapě. Pokud je svět už rozjetý a ve středu mapy nejsou žádné vesnice volné a chcete nějakou "bonusovku", tak se porozhlédněte po kraji mapy. Bonusová vesnice vypadá jako [[barbarská vesnice]], ale má kolem sebe zlatou záři, a když na ni najedeme myší, tak se nám zobrazí její bonus. Bonusovou vesnici lze obsadit jako každou jinou. I po obsazení jí zůstává bonus.
  
 
Bonusová vesnice
 
Bonusová vesnice

Verze z 23. 4. 2012, 19:22

Co je to bonusová vesnice

Bonusová vesnice je náhodně vygenerovaná vesnice, která má zvláštní bonus. V bonusových vesnicích nejsou jednotky. Bonusové vesnice nejsou na všech světech. Pokud chcete zjistit, jestli jsou na daném světě bonusové vesnice, koukněte se na daný svět a jeho nastavení (např. Nastavení světa 1). Světy s aktivními bonusovkami jsou buď staršího typu, nebo vylepšeného typu. Na nových světech, kde jsou bonusovky aktivní, jsou pouze typu vylepšeného. Bonusy se u obou typů liší.


Kde se nachází a jak vypadají

Na světech, kde jsou bonusové vesnice aktivní, je najdeme všude na mapě. Pokud je svět už rozjetý a ve středu mapy nejsou žádné vesnice volné a chcete nějakou "bonusovku", tak se porozhlédněte po kraji mapy. Bonusová vesnice vypadá jako barbarská vesnice, ale má kolem sebe zlatou záři, a když na ni najedeme myší, tak se nám zobrazí její bonus. Bonusovou vesnici lze obsadit jako každou jinou. I po obsazení jí zůstává bonus.

Bonusová vesnice

Bonusovka.PNG

Větší bonusová vesnice

Bonusovka02.PNG

Obsazená bonusová vesnice

Bonusovka03.PNG

Bonusy

TypStaršíVylepšený
Dřevorubec 10% více produkce 100% více produkce
Hliněné doly 10% více produkce 100% více produkce
Železné doly 10% více produkce 100% více produkce
Selský dvůr 10% více populace v selském dvoře 10% více populace v selském dvoře
Kasárny 10% rychlejší produkce v kasárnách 33% rychlejší produkce v kasárnách
Stáje 10% rychlejší produkce ve stájích 33% rychlejší produkce ve stájích
Dílna 33% rychlejší produkce v dílně 50% rychlejší produkce v dílně
Zdroje 3% větší produkce u všech zdrojů 30% větší produkce u všech zdrojů
Tržiště + Skladiště Není 50% větší kapacita obchodníků a skladiště