Hlavní strana

Z Tribalwars Wiki CZ

Přejít na: navigace, hledání
Knight 100.png
Vítejte na Wiki Divokých kmenů

Naleznete zde mnoho užitečných informací, tipů a také rad, které Vám pomohou s hraním této on-line browser hry. Majitelem této hry je německá firma InnoGames.

Divoké kmeny je strategická hra, která se odehrává v dobách středověku. Hráči se snaží budovat své vesnice, obsadit svými jednotkami co nejvíce nepřátelských vesnic a s pomocí kmenu ovládnout většinu světa.

Hra je plná napětí a záleží jen na Vás, jakými budete vůdci, zda budete schopni uchránit vesnice před útoky Vašich nepřátel nebo je necháte napospas osudu.
Scout.png
Registrace na Wiki


Z důvodu bezpečnosti není registrace na Wiki přístupná novým uživatelům. O Wiki se starají zkušení hráči tvořící Wiki Tým.

V případě jakéhokoliv dotazu či návrhu týkající se Wiki nás prosím kontaktujte na fóru, a to buď soukromou zprávou nebo příslušné sekci.Wiki Tým


O chod naší Wiki (nápovědy) se starají členové Wiki Týmu. Tým je složený z aktivních a spolehlivých členů.

Kontaktovat je můžete formou soukromé zprávy na našem fóru.

Wiki Tým se skládá z následujících členů:Vezměte prosím na vědomí, že nábor do Wiki Týmu je momentálně uzavřen. Pokud bychom měli nedostatek členů, vybrali bychom si sami schopné adepty nebo bychom vyhlásili nábor na tuto pozici. Děkujeme za pochopení.Facebook

Divoké kmeny

Fórum

Support

Innogames.png