Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání
(aktualizace údajů)
Řádek 26: Řádek 26:
 
<h2>Příklad využití: </h2>
 
<h2>Příklad využití: </h2>
  
Položku '''Přemístit''' (v Inventáři) mají k dispozici ti hráči, kteří nebyli v předregistraci a nebo nebyli do hry pozvaní.
+
Položku '''Přemístit''' (v Inventáři) mají k dispozici všichni hráči, kteří začínají na normálním světě, a budou ji moci využít během následujících 48 hodin. Takto mají možnost se v této lhůtě přemístit a také si zvolit světovou stranu, nebo místo poblíž některého z přátel.
 
 
Pokud se tento hráč registruje na novém světě, možnost se do ''určité doby'' přemístit a také si zvolit světovou stranu. Doba, po kterou je možné '''Přemístění''' využít je závislá na rychlosti daného světa.  
 
  
  

Verze z 19. 12. 2018, 22:05

InventářPoložky inventářeInventář

je místo, kam se ukládají denní bonusy, prémiové funkce a odměny z akcí, které můžete využít, kdykoliv budete chtít.

Inventář je dostupný na každém světě. Najdeme ho v horní liště, v menu Profil.

Inventář je vázán pouze na aktuální svět.

Inventar.jpg

Inventář má kapacitu 20 položek na každé stránce.

Pokud kliknete na položku v inventáři, tak vám vpravo vyjede nápověda, včetně možnosti "použít".

V případě, že se vám objeví něco nového v Inventáři, objeví se vám číslo v závorce (podle počtu nových položek) u Profil na horní liště.


Položky inventáře

Jednotlivé položky najdete na stránce: Položky inventáře


Příklad využití:

Položku Přemístit (v Inventáři) mají k dispozici všichni hráči, kteří začínají na normálním světě, a budou ji moci využít během následujících 48 hodin. Takto mají možnost se v této lhůtě přemístit a také si zvolit světovou stranu, nebo místo poblíž některého z přátel.


Světovéstrany.PNGKlikněte na "použít" a zobrazí se Vám tabulka se světovými stranami. Vyberete jednu se světových stran, na kterou chcete přemístit vesnici.


Světovéstrany2.PNG