Z Tribalwars Wiki CZ
Verze z 22. 1. 2019, 22:21, kterou vytvořila DragonLady (diskuse | příspěvky) (Zamyká „Kmenové války“ ([Editace=Povolit jen správcům] (do odvolání) [Přesunutí=Povolit jen správcům] (do odvolání)))
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

KmenVstup do kmeneZaložení kmenePozvání do kmene a propuštění hráčeOpuštění kmeneRozpuštění kmeneDiplomacieKmenové válkyFórum kmeneKmenový profilPozice v kmenuNajít kmenKmenové schopnostiRezervační systémNeaktivní zakladatel kmeneNový náhled kmene


Kmenové války jsou funkce, díky které mají hráči lepší přehled o vedených válkách proti ostatním kmenům. Existují od verze 7.0. Po vyhlášení války mohou všichni sledovat statistiky válek, válečné body hráčů a podobně. Panel Kmenových válek můžete najít v menu "kmen". Pořadí v kmenových válkách je také jako součást Žebříčku.

Kmenove valky 1.png


Vyhlášení války

Vyhlásit válku jinému kmenu mohou pouze zakladatelé, vůdci a diplomaté kmenu. Navíc musí mít kmen minimálně 5 členů nebo 15 000 bodů. Jestli tyto podmínky splňujete, pak se vám pro vyhlášení války zobrazí formulář, do kterého musíte vyplnit název války, kmen, kterému válku vyhlašujete, popis války a předchozí téma fóra.

Kmenove valky 4.png

Všem hráčům (kteří nemají blokované přijímaní oznámení), přijde po vyhlášení války toto oznámení:

Kmen3.jpg


Pozvání

Válku nemusíte samozřejmě začínat vy, ale může vás do války jiný kmen pozvat. V záložce "pozvání" budete mít v tomto případě pozvánky od jiných kmenů.


Probíhající války

V záložce Probíhající války najdete přehled všech válek vedených nyní vaším kmenem. Můžete zde také najít kompletní popisy vedených válek a jejich statistiky. Ty jsou rozděleny podle dobytých a ztracených vesnic, růstu bodů, poraženích protivníků v útoku a v obraně. Hodnoty se ukazují v časových intervalech.

Členové kmenu s právem diplomata zde mohou také nabídnout protější straně mír.

Kmen4.jpg

Ukázky statistik:

Slou graf.png
Spoj graf.png

Možnosti filtrace statistik:

- Zobrazit pouze aktivní hráče
- Zobrazit všechny kmeny
- Zobrazit pouze vlastní kmen
- Zobrazit spojence

Filtr1.jpg


Válečný archiv

Zde najdete seznam ukončených válek vašeho kmenu. Stejně jako v sekci Probíhající války nechybí ani válečné statistiky. Navíc tu lze najít také procentuálně vyjádřený poměr vyhraných, prohraných a nerozhodných válek.


Válečné body hráčů

V této sekci jsou zobrazeny statistiky hráčů kmenu v dobytých a prohraných vesnicích, a v bodech poražených nepřátel jako útočník a jako obránce.

Latka 53.png


Poznámky

Válka skončí, pokud jednomu z kmenů nezůstane ani jedna vesnice

Mírové nabídky budou automaticky přijaty po sedmi dnech, pokud nebudou zamítnuty (z důvodu možnosti ukončení války s neaktivním kmenem).