Z Tribalwars Wiki CZ
Verze z 25. 4. 2020, 14:43, kterou vytvořila DragonLady (diskuse | příspěvky) (doplnění údajů)
Přejít na: navigace, hledání

Hru Divoké kmeny je možno hrát na mobilu nebo tabletu přímo pomocí aplikace.


Android

Hru můžete stáhnout zde: Divoké Kmeny - Tribal Wars

Přihlásit se do hry je možno na herní nick, nebo jako host. Ovládání je jednoduché a intuitivní, aplikace obsahuje i průvodce.

Android1.jpg


iOS od Apple

Pro iPhone a iPad můžete hru stáhnout zde: Tribal Wars

Obě aplikace jsou nyní velmi podobné.

Ios.jpg


Časté problémy - řešení

Nemohu najít / nainstalovat aplikaci

Pokud vaše zařízení nesplňuje minimální požadavky, nebude možné spustit aplikaci Divokých kmenů. Pokud aplikace nelze nainstalovat, nemáte dostatek volného místa ve vašem zařízení. Zkontrolujte dostatek volného místa, případně odstraňte nepotřebná data, aby bylo možné aplikaci Divokých kmenů nainstalovat.

Nemohu se přihlásit / Aplikace se odhlašuje

Zkontrolujte internetové připojení. K spuštění aplikace a přihlášení do hry je potřeba mít stabilní internetové připojení. Nezapomeňte se také přesvědčit, zda se přihlašujete na správnou jazykovou verzi hry, na kterém jste registroval váš účet.

Pokud problémy i nadále přetrvávají, zkontrolujte správce aplikace v Android nastavení. Můžete tam vymazat data aplikace z Tribal Wars. VAROVÁNÍ: Neodstraňujte svá data aplikace, pokud jste se ještě nezaregistroval přes předchozí odkaz "Hrát nyní"!

Nedostávám push oznámení

Pouze jedno Android zařízení může přijímat push oznámení ve stejnou dobu. A to pouze to zařízení, ze kterého jste byl naposledy přihlášen ke svému účtu. Pokud nevíte, jak nastavit push oznámení, neváhejte se obrátit na zákaznický Support tým.


Další problémy

Pokud vám žádné výše uvedené řešení problému nepomohlo, kontaktujte nás přes zákaznický systém podpory, kde budeme schopni se dostat k dalším potřebným údajům, které pomohou celý problém vyřešit.

Zde: Otevřít systém zákaznické podpory