Z Tribalwars Wiki CZ
Verze z 2. 8. 2020, 15:24, kterou vytvořila DragonLady (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Hru Divoké kmeny je možno hrát na mobilu nebo tabletu přímo pomocí aplikace.


Android

Hru můžete stáhnout zde: Divoké Kmeny - Tribal Wars

Přihlásit se do hry je možno na herní nick, nebo jako host. Ovládání je jednoduché a intuitivní, aplikace obsahuje i průvodce. Nově lze ikonky v menu editovat, a přizpůsobit si vzhled a požadavky individuálně.

Nově hra podporuje zasílání notifikací i na android zařízeních, tuto funkci můžete zapnout přístupem přes prohlížeč chrome na androidu do nastavení -> PUSH upozornění -> spravovat prohlížečová upozornění. (Je nutné přes vstupem do nastavení přepnout ve spodní části na desktop verzi.)

Android1.jpg


iOS od Apple

Pro iPhone a iPad můžete hru stáhnout zde: Tribal Wars

Obě aplikace jsou nyní velmi podobné.

Nejdou ale posílat notifikace na chrome na IOS.

Ios.jpg


Prohlížeč chrome

hra podporuje zasílání notifikací do prohlížeče chrome, tuto funkci můžete zapnout přístupem přes prohlížeč chrome na androidu do nastavení -> PUSH upozornění -> spravovat prohlížečová upozornění. (Je nutné přes vstupem do nastavení přepnout ve spodní části na desktop verzi.)

Notifikace by mělo jít zasílat i na chrome ve Windows.

Push1.jpg

Push2.jpg


Časté problémy - řešení

Nemohu najít / nainstalovat aplikaci

Pokud vaše zařízení nesplňuje minimální požadavky, nebude možné spustit aplikaci Divokých kmenů. Pokud aplikace nelze nainstalovat, nemáte dostatek volného místa ve vašem zařízení. Zkontrolujte dostatek volného místa, případně odstraňte nepotřebná data, aby bylo možné aplikaci Divokých kmenů nainstalovat.

Nemohu se přihlásit / Aplikace se odhlašuje

Zkontrolujte internetové připojení. K spuštění aplikace a přihlášení do hry je potřeba mít stabilní internetové připojení. Nezapomeňte se také přesvědčit, zda se přihlašujete na správnou jazykovou verzi hry, na kterém jste registroval váš účet.

Pokud problémy i nadále přetrvávají, zkontrolujte správce aplikace v Android nastavení. Můžete tam vymazat data aplikace z Tribal Wars. VAROVÁNÍ: Neodstraňujte svá data aplikace, pokud jste se ještě nezaregistroval přes předchozí odkaz "Hrát nyní"!

Nefungují mi PUSH notifikace

nejčastější důvod je, že nezůstane aplikace běžet na pozadí po opuštění.

Lze se vrátit ke staré verzi?

Nelze. Hra se neustále vyvíjí a proto je podporována pouze poslední verze aplikace.

Nelze přepínat vesnice v aplikace

Vesnice se přepínají "přejetím" do strany přes název vesnice. Klepnutím na název se otevře přehled vesnic (není to klasický náhled, ale zjednodušený). Nebo není vybraná skupina všech vesnic (či skupina s více než jednou vesnicí).


Další problémy

Pokud vám žádné výše uvedené řešení problému nepomohlo, kontaktujte nás přes zákaznický systém podpory, kde budeme schopni se dostat k dalším potřebným údajům, které pomohou celý problém vyřešit.

Zde: Otevřít systém zákaznické podpory