Z Tribalwars Wiki CZ
Verze z 4. 11. 2017, 21:50, kterou vytvořila DragonLady (diskuse | příspěvky) (Oprava a doplnění chybějících informací, nadpisy, nové údaje)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Oznámení obsahují užitečné informace. Oznámení Vám přijdou při útocích, obranách, podporách, výměnných obchodech, událostech, pozváních do kmenu, vyhlášených válkách a dalších.

S verzí 8.0 přicházejí i změny v Oznámeních. Můžete vyhledávat jednotlivé reporty zadáním jejich názvu, přidalo se několik nových filtrů.

Oznámení jsou automaticky dělena podle kategorií a označena barevnými puntíky. Oznámení lze zobrazit i dle velikosti nebo složení útoku.

Oznámení.png


Oznámení se dají filtrovat, takže se vám nebudou zobrazovat. Tato funkce se dá nastavit v sekci Filtr.

Filtr.JPG

Oznámení lze přeposílat či zveřejňovat. Hráči bez prémia mohou mít v jednu chvíli zveřejněno maximálně pět oznámení (s prémiovým účtem neomezeně).
Zveřejněné oznámení lze filtrovat - nemusí být zobrazeny vlastní jednotky, vlastní ztráty, jednotky protivníka, ztráty protivníka, kořist a stupně budov.
Uveřejněný report je možno vložit do BB - kódu [report_display][/report_display].
Od verze 7.1 nejsou ve veřejných oznámeních obrázky z boje kvůli šetření místa, například na fóru.

Zveřejněné oznámení s nezobrazenými vlastními jednotkami a ztrátami - v BB - kódu [report_display]

Mazání oznámení

Zveřejněná oznámení musíte smazat, jak už bylo řečeno ke zveřejnění nových. Díky jedné funkci, nemusíme hledat naše zveřejněná oznámení, ale můžeme je smazat snadno a rychle. Tuto funkci nalezneme Oznámení > Veřejná oznámení.

Zde si vybereme kolik oznámení chceme smazat, nebo si rovnou můžeme označit všechny. Také se dají někomu přeposlat, ale již se nebudou moci použít ke zveřejnění. Po jejich smazání, můžete zveřejnit nové.

Správa složek

Oznámení je možno třídit do složek, které můžete přidávat, přejmenovat nebo mazat. Tuto funkci nalezneme Oznámení > Složka.