Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání
m (Zamyká „Registrace“ ([Editace=Povolit jen správcům] (do odvolání) [Přesunutí=Povolit jen správcům] (do odvolání)))
m (oprava údajů)
Řádek 22: Řádek 22:
  
 
'''E-mail'''
 
'''E-mail'''
*Do položky "E-mail" napište svou e-mailovou adresu, kterou chcete používat jako registrační. Je možnou pouze jeden e-mail pro jeden herní účet pro jednu jazykovou verzi DK (nelze na e-mail registrovat více účtů). Na e-mailovou adresu vám mohou být zasílány novinky týkající se Divokých kmenů i jiných her firmy [[InnoGames]], dále pozvánky na jiné světy od hráčů (kteří znají vaše herní jméno nebo e-mail), také budete upozorněni v případě neaktivity nebo obdržíte další oznámení (tato lze nastavit v menu nastavení - e-mailová oznámení). Hra nerozezná všechny názvy domén e-mailů, je tedy doporučeno vybrat e-mail se známým provozovatelem. Upozornění: uveďte skutečný e-mail (po registraci vám totiž přijde zpráva, kterou musíte potvrdit).
+
*Do položky "E-mail" napište svou e-mailovou adresu, kterou chcete používat jako registrační. Je možnou pouze jeden e-mail pro jeden herní účet pro jednu jazykovou verzi DK (nelze na e-mail registrovat více účtů). Na e-mailovou adresu vám mohou být zasílány novinky týkající se Divokých kmenů i jiných her firmy [[InnoGames]], dále pozvánky na jiné světy od hráčů (kteří znají vaše herní jméno nebo e-mail), také budete upozorněni v případě neaktivity nebo obdržíte další oznámení. U některých typů e-mailových zpráv lze nastavit, aby zasílány nebyly. (například dokončení stavby budovy, plný sklad nebo zprávu od hráče ve hře, lze zvolit v menu nastavení - e-mailová oznámení).  
 +
 
 +
Upozornění: uveďte skutečný e-mail (po registraci vám totiž přijde zpráva, kterou musíte potvrdit).
  
  

Verze z 5. 3. 2019, 11:11

Registrace

Registrace slouží k vytvoření nového účtu ve hře nebo na fóru. Hru Divoké kmeny nelze hrát bez založení herního účtu. Stejně tak není možné na DK fóru bez vytvořeného účtu posílat zprávy, přispívat do témat, zakládat nová témata a udělovat poděkování. Některá DK fóra mají pro neregistrované uživatele další omezení jako např. znemožnění vidět profily registrovaných uživatelů fóra, nemožnost vidět právě aktivní hráče, a podobně.


Registrace ve hře

Registrace do hry se provádí po kliknutí na "Nyní bezplatně přihlásit". Tento odkaz se nachází ve středu hlavní stránky Divokých kmenů.

Registr1.jpg

Zobrazí se stránka sloužící k samotné registraci, kde se vyplní herní jméno, heslo a emailová adresa.

Uživatelské jméno

  • Jedno uživatelské jméno může mít jen jeden herní účet. Nesmí obsahovat nevhodná slova, urážky, rasistický podtext atd. ( viz pravidla hry ). Dále jsou zakázána jména napodobující jména členů DK týmu. Při mírném porušení těchto pravidel může dojít jen k napomenutí a po dohodě s DK týmem bude jméno účtu upraveno. Vážná provinění mohou vést až k trvalé blokaci účtu na všech herních světech.
  • Hráči mohou své herní jméno měnit i sami, kdykoliv (v průběhu hry). Tato změna stojí 500 PB. Jméno se změní okamžitě na všech světech, možnost je dostupná v menu nastavení účtu - účet (zadává se pouze heslo a nové jméno, již se nemusí potvrzovat přes email.


Heslo

  • Heslo slouží k přístupu na Váš účet. Musí obsahovat alespoň 4 znaky. Hesla rozeznávají velká a malá písmena. Je doporučeno volit silné heslo, tedy delší kombinaci písmen a čísel, případně i jiných znaků. Heslo musí být níže zopakováno (toto opatření slouží jako ochrana proti překlepu ).


E-mail

  • Do položky "E-mail" napište svou e-mailovou adresu, kterou chcete používat jako registrační. Je možnou pouze jeden e-mail pro jeden herní účet pro jednu jazykovou verzi DK (nelze na e-mail registrovat více účtů). Na e-mailovou adresu vám mohou být zasílány novinky týkající se Divokých kmenů i jiných her firmy InnoGames, dále pozvánky na jiné světy od hráčů (kteří znají vaše herní jméno nebo e-mail), také budete upozorněni v případě neaktivity nebo obdržíte další oznámení. U některých typů e-mailových zpráv lze nastavit, aby zasílány nebyly. (například dokončení stavby budovy, plný sklad nebo zprávu od hráče ve hře, lze zvolit v menu nastavení - e-mailová oznámení).

Upozornění: uveďte skutečný e-mail (po registraci vám totiž přijde zpráva, kterou musíte potvrdit).


Obchodní podmínky a ochrana osobních údajů

  • Nutnou podmínkou dokončení registrace je zaškrtnutí políčka "Registrací souhlasím s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů".


Registraci dokončete kliknutím na tlačítko "Přihlásit".

  • Po provedení všech výše uvedených pokynů je váš účet založen.

Při dalším přihlášení již pouze zadáte herní jméno a heslo (nebo tyto údaje budete mít uloženy v prohlížeči a pouze kliknete na příslušný herní svět, kde chcete hrát. Světy, kde máte již vesnici, jsou oranžově, světy kde jste ještě nehráli jsou šedé.

Registr2.jpg


Registrace na DK fóru

Registrace na DK fóru vyžaduje již aktivní účet ve hře. Vaše jméno na fóru bude stejné jako jméno účtu, který k registraci použijete. Oproti registraci do hry zde není aktivační e-mail.
Registraci provedete po kliknutí na tlačítko "Registrovat se" v pravém dolním rohu stránky fóra. Zde se pak i přihlašujete tlačítkem "Přihlásit se" (možno zaškrtnout trvalé přihlášení).

Registrfo.jpg


Registrace na wiki

Registrace na Wiki není vázána na účet ve hře a není uživatelům veřejně přístupná. Omezení v registracích na Wiki je zřízeno z bezpečnostních důvodů.

Wiki = nápovědu, může editovat pouze její správce, administrátor hry DK, nebo jiný pověřený člen DK týmu.


Předběžná Registrace

Předběžná registrace je vylepšený systém pozvání hráčů na nový svět.

Předběžná registrace hráče

1. Přihlaš se svým jménem a heslem na hlavní stránce.
2. Ve výběru světů vyber svět, na který je v tu chvíli možná předregistrace.
3. Na následující stránce (záložka pozvání) můžeš pozvat do hry jiné hráče vypsáním jejich herního jména, nebo e-mailu, a nebo je vybrat vpravo v seznamu. Zde najdeš všechny tvé staré známé. Tito hráči budou, po startu světa, na mapě ve tvé blízkosti.

Pozv1.jpg


Předregistrace kmene

V předregistraci lze i založit kmen (v záložce kmen) a zvát do něj hráče, nebo zde přijmout pozvánku do kmene. I když hráči ještě nemají vesnici, již se mohou domlouvat na kmenovém fóru, vedení kmene může nastavit profil, mohou s jinými kmeny uzavírat diplomacii, a členům kmene přidělovat funkce. Ostatní kmenové funkce nefungují.

Pozv2.jpg

Tím, že se kmen takto založí v předregistraci, je pak zajištěno, že hráči kmenu jsou blízko sebe bez ohledu na to, kdy se kdo skutečně po zahájení světa přihlásil do hry. To, kde bude kmen na mapě nikdo nevybírá - určí to systém.

Pokud se však v předregistraci zvou jen hráči, bez kmenu - pak nemají zaručeno, že budou hodně blízko sebe - v tomto případě záleží na tom, jestli se přihlásí ve stejný čas.