Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání
(Založena nová stránka s textem „[http://cz.twtotal.net/ladder/index.php TW total] je stránka obsahující statistiky dění na speed serverech (v odkazu…“)
 
(Žádný rozdíl)

Aktuální verze z 5. 1. 2017, 04:53

TW total je stránka obsahující statistiky dění na speed serverech (v odkazu český TW total - vpravo nahoře lze zvolit konkrétní server a jazyk).

Statistiky hráčů

Za každé odehrané speed kolo hráčům (resp. herním účtům) přiděluje TW totalové body a případně, za umístění v TOP 3, i poháry. Existují 3 hodnotící systémy: pro Bash, pro CAT a pro ostatní speed kola ("Blesky"). Všechna speed kola obsahující slovo "bash" jsou považována za Bash. Všechna speed kola obsahující "cat" jsou považována za CAT. Všechna ostatní speed kola jsou považována za Blesk. V případě, že název speed kola obsahuje jak "Bash", tak "Cat", počítá se speed kolo podle klíčového slova, jež je první (např. CAT vs. Bash bude tedy počítán jako CAT).
Úvodní stránka obsahuje statistiky nejlepších hráčů současné sezóny, výsledky posledních speed kol a důležité odkazy na stránky související se speed koly dané jazykové verze (hlavní stránka DK, všechna, běžící a plánovaná speed kola, speed fórum).
1 sezóna TW totalu sestává z pevně daného množství speed kol (na českých DK 100). 1. sezóna začíná po spuštění TW totalu na dané jazykové verzi. Po ukončení každé sezóny jsou vyhlášeni nejlepší a začíná sezóna nová.
Speed endless-ladder zobrazuje trvalé statistiky daného speed serveru, tedy i včetně bodování za ty speedy, jež se konaly před spuštěním TW totalu na dané jazykové verzi.

Přehled speed kol

Global rounds je stránka, na které se nachází seznam všech právě probíhajících a plánovaných kol na speed serverech, které TW total monitoruje.
Zobrazují se zde jména a časy probíhajících a plánovaných speedů, jejich rychlost, podmínka vítězství, po najetí myši popis nastavení.

My TW total

Každý herní účet, který se kdy umístil aspoň jednou v TOP 50 bodově nebo v TOP 15 jednoho z poražených protivníků, má na TW totalu svou stránku (hráčskou kartu) se seznamem všech takových speed kol (nelze přímo říct "všech odehraných speed kol", protože TW total neeviduje účastníky speed kol nesplňující žádná z výše uvedených kritérií, jelikož pracuje s informacemi uvedenými u odehraných speed kol). Do TW totalového účtu se lze přihlásit jako do herního účtu (stejným přihlašovacím jménem i heslem). Po přihlášení lze upravovat profilový obrázek a text, psát zprávy dalším hráčům apod.