Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání
InformaceTypy vlajekZískání vlajek

Vlajky

Na některých světech je hra obohacena o vlajky, které je možné umisťovat do vesnic a získávat tak určité výhody pro danou vesnici, například zvýšení produkce.

Pokud máte dostatečný počet vlajek stejného druhu a úrovně, můžete je vylepšovat, kombinací tří stejných vlajek totiž můžete získat jednu novou vlajku s bonusem o stupeň vyšším, maximálně však do úrovně 9.

Vlajky nejsou vázány na konkrétní svět, ale na jeden účet, to znamená, pokud budete hrát ještě na jiném světě s vlajkami, že budete mít k dispozici všechny získané vlajky. V protokolu uvidíte celkový stav všech získaných vlajek i jejich rozmístění na jednotlivých světech.

Výsledky bojů při použití vlajky můžete vyzkoušet v simulátoru. V případě, že přijdete o vesnici, ve které máte vlajku vyvěšenou, vlajka Vám zůstane i po ztrátě Vaší vesnice. Vlajky budete mít k dispozici i tehdy, pokud dočasně přerušíte hru. Po opětovném přihlášení na svět s vlajkami je máte opět všechny k dispozici.


Big flag.png

Další užitečné informace

Vlajky nejsou vázány na svět, ale na celý účet, tedy pokud hrajete na světech s vlajkami, budete je mít k dispozici na všech světech s vlajkami.

Výsledky boje s vlajkami, můžete vyzkoušet pomocí simulátoru . Naopak vlajku síly a obrany nemůžete vidět, výsledky vidíte až pomocí oznámení.

Vlajku pro více obyvatelstva nelze odstranit do té doby, dokud nebude počet obyvatelstva odpovídat velikosti selského dvora.

Navýšení obyvatelstvaJak nasadit vlajku?

1. V náhledu vesnice vpravo dole najdete Přiřadit vlajku.

40961574141906931108.png


2. Po rozkliknutí si vyberete vlajku, kterou chcete využít, případně si koupíte balíček s vlajkami.

61247789862967106397.png