Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Jak je uvedeno v pravidlech, všechny skripty musí být schváleny Supportem předtím, než mohou být používány v rychlém náhledu. Vezměte prosím na vědomí, že pokud skript porušuje pravidla, nebo je jinak nevhodný, nebude schválen.


Zejména:

  • Používání skriptů, které se zaměřují kliknutím na tlačítka "útok", "podpora", "OK" na stránce potvrzení příkazu
  • Manipulovat s account managerem (správce účtu)
  • Každé spuštění skriptu může provést nejvýše jednu herní akci (např vyplnit údaje ve formuláři rekrutace), další akci může vykonat až po opětovném spuštění
  • Jakékoliv skripty, které provádějí akce, coby jako hráč musí vykonávat sám, například úplné posílání útoků, podpory, stavby
  • Veškeré greasemonkey jsou automaticky zakázány!


Předložení skriptu ke schválení

Pokud váš skript splňuje všechny výše uvedené požadavky, pak je třeba předložit ke schválení. Prosím, postupujte podle následujících kroků:

1. Jdete na stránku ticket systému, kde vyplňte přihlašovací údaje.
2. Přihlaste se do Support systému a vytvořte si tiket v kategorii "Ostatní". Ujistěte se, že žádost se bude nazývat "Skript schválení".
3. Ve vaší žádosti o schválení, požadujeme, abyste popsal přesnou funkčnost skriptu, včetně pokynů, jak ji používat v co největší hloubce jak je to možné. Také prosím vložte odkaz na skript. Pokud je to soukromý skript (a chcete ho používat výhradně pro sebe, nebo vašeho kmene) a nechcete, aby se zveřejnil, uveďte, že tomu tak je.

Upozorňujeme, že skript může být zamítnut i z jiného hlediska, než je zde uvedeno.