Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Manipulace s příchozími útoky na stránce náhledů

Vezměte prosím na vědomí, že funkce "Příchod" v náhledech je dostupná pouze uživatelům s aktivním prémiových účtem. Ve verzi 8.20 některé ze změn, které jsme provedli na přejmenování, zastavily systém správného fungování některých skriptů. Nejvíce vám chyběl skript pro manipulaci s velkým počtem příchozích útoků, proto jsme se rozhodli přidat nový a lepší způsob, jak zvládnout lépe více příchozích útoků, přímo do hry.

- Označení příchozího útoku: Přidáno tlačítko na hromadné přejmenování vybraných útoků v náhledu "Příchod". Útoky budou přejmenovány podle odhadu, jaká by mohla být nejpomalejší jednotka v daném útoku, když kliknete na tlačítko "Označit". Označeny budou pouze ty útoky, které nebyly doposud přejmenovány.

- Přidán sloupec ukazatele vzdálenosti, který zobrazuje vzdálenost mezi vaší vesnici a vesnicí, odkud byl útok vyslán.

- Útoky zobrazené v náhledu "Příchod" je možné filtrovat podle jména hráče, původu vesnice a také podle již přejmenovaného příkazu. Tyto filtry lze nalézt v části "Spravovat filtry", kterou naleznete nad seznamem útoků.

- Přidán sloupec zobrazující původ příchozích útoků (tato funce byla již aktivní na některých světech, nyní již bude aktivní všude).Snadnější hledání cíle přes Nádvoří

Přidali jsme dva nové způsoby, jak zvolit cíl na nádvoří, aby bylo pohodlnější najít konkrétní vesnici (užitečné zejména v začátcích herního světa). Vyhledávat můžete podle jména hráče či podle názvů vesnice. Samozřejmě můžete i nadále používat a vyhledávat přes koordináty způsobem, jakým jste zvyklý.Ostatní

- Grafy cenového trendu obchodu již nebudou zobrazeny ve světech, kde je obchod omezen pouze na poměr 1:1.

- Na stránce přehledu skupin v náhledech se již nezobrazí všechny vaše skupiny, ale pouze prvních 5, pokud nebudete chtít víc. A to z důvodu, aby hráč s velkým množstvím skupin zbytečně nemusel hodně rolovat.

- Hesla již nebudou zasílána na email z důvodu zvýšení bezpečnosti.

- Změna některých odkazů na hlavním menu domovské stránky a přidáno několik zajímavých a užitečných odkazů ve spodní části domovské stránky.

- Odstraněna grafická možnost zimní vesnice, neboť je přeci už jaro.

- Zlepšili jsme manipulaci s prvky, které souvisí s aktuálním časem, jako je čas serveru, aktuální zdroje a snížení času výstavby. Použitím technologie v moderních prohlížečích nyní můžeme zajistit, že časy uvedené ve vašem prohlížeči jsou přesněji synchronizovány s aktuálním časem serveru. Tato vylepšení jsou k dispozici v následujících verzích prohlížeče: Internet Explorer 10 +, Firefox 27 +, Chrome 31 +, Opera 20+.

- Stránka Pomocníka rabování bude načtena rychleji u hráčů s více oznámeními. Součástí, zde budou dvě změny pomocníka rabování: smazání posledníhch oznámení o vesnici, která bude odstraněna ze seznamu a pokud obdržíte červené oznámení a rozhodli jste se skrýt červená oznámení, bude tato vesnice odstraněna ze seznamu.

- Opravy chyb a další drobná vylepšení