Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Posílání příkazů a surovin přímo z mapy

Přidali jsme možnost posílat útoky, podpory a suroviny, aniž byste opustili mapu, abyste si ušetřili čas a nebyli přesměrováváni na nádvoří či na trh.

- Je i nadále možné se přesměrovávat na nádvoří nebo na trh kliknutím na odkazy Poslat vojsko nebo Odeslat suroviny, což vás přenese do nového panelu.

- Tuto funkci můžete úplně vypnout

Ostatní změny

- Kliknutím na Přehledy v hlavní nabídce se nyní přesměrujete k Vašemu přehledu vesnice, pokud máte pouze 1 vesnici, prémiový účet mít nemusíte.

- Výzkumné požadavky u jednotky se nyní budou zobrazovat v Kovárně.

- Doba příchodu je vyobrazena na straně, kde potvrzujete příkazy a nyní se i aktualizuje, aby odrážela čas, na který dorazí.

Tato funkce působila ve hře před pár lety, ale následně byla odstraněna, neboť působila zmatek. Díky vylepšení jsme funkci opět přidali do verze 8.22, čas bude zobrazen přesně v těchto prohlížečích: Internet Explorer 10 +, Firefox 27 +, Chrome 31 + a Opera 20 +, v ostatních prohlížečích bude čas pouze přibližný (Poznámka: Hráči s prémiovým účtem mohou vidět čas příchodu přímo v sekundách na příkazové stránce.

- Stránky u aplikace a mobilní verze se již nebudou muset načítat znovu, když časovač dosáhne 0, což například může být nevyhovující, když je na stránce zobrazeno několik útoků.

- V době příchodu přidané milisekundy v oznámeních.

- Vytváření filtrování podle poměru na trh jiného hráče nabízí lepší práci s jednotlivými světovými konfiguracemi, které ovlivňují poměry. - Příkazy ID byly zakódovány tak, že již nemohou být použity pro stanovení přesného času odesílání.

- Menu na nádvoří bylo přesunuté do horní části obrazovky, aby byl prostor více horizontální a byl větší prostor, například kvůli příkazům.

- Dobré úpravy textu

- Opravy chyb