Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Oznámení - Pomocník rabování

Vylepšené ovládání oznámení útoků, odeslaných použitím pomocníka rabování. Tato oznámení se nyní automaticky uloží do vlastní složky v oznámení. Nejnovější oznámení budou uložená - zastaralá budou smazaná. Tím se zpřehlední hlavní sekce s oznámeními a udrží se vaše oznámení, získaná přes pomocníka, v bezpečí.


Více informací: Tato změna proběhne, neboť jsme slyšeli, že hráči používající pomocníka rabování mají problémy s vesnicemi, neboť vesnice mizí ze seznamu pomocníka rabování. Je to způsobené tím, že se pomocník rabování snaží používat pouze oznámení z určité vesnice. Pokud byla nejnovější oznámení z dané vesnice odstraněná, vesnice se nezobrazila na seznamu z technických důvodů. Častým viníkem bylo automatické vyčištění oznámení v sekci nová oznámení.

Dodatečné možnosti v Nádvoří

Přidali jsme snadný přístup z Nádvoří k seznamu Vámi rezervovaných vesnic v rezervačním systému a k vesnicím, které Vám přidělil vůdce kmene v Plánovači útoků. Šablony jsou nyní snadnější přístupné. K dispozici jsou plánované změny pro Nádvoří, žádné další změny v blízké budoucnosti neplánujeme.


Ostatní

- Opravy chyb, včetně obnovy úspěchů získaných v předchozích akcích. - Přidaná nová pozadí ve stylu pergamen textury, které se v průběhu kouzelnické akce hráčům velmi líbilo, ukázka. - Nyní je možné, aby jakýkoliv kmen odstoupil z války (nejen hlavní bojovníci). - Váš zůstatek prémiových bodů se nyní zobrazí v položce menu v Prémium. - ESC lze nyní použít jako klávesovou zkratkou k uzavření více otevíracích oken a dialogů pro potvrzení. - Snadnější ověření Vaší e-mailové adresy v mobilní verzi.

Tato aktualizace proběhla 11.6.2014