Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Herní oznámení o průběhu úspěchu a nových zpráv

Verze.826.png

Přidán oznamovací systém, který bude průběžně informovat, když se dosáhne významný pokrok směřující k novému úspěchu či úrovni úspěchu.Zároveň budete ve hře informováni o tom, když Vám přijde nová zpráva společně s tím, od koho je odeslána a jaký má předmět. (Tato funkce nijak nesouvisí s upozorněním prohlížeče) Novinka: Dynamické skupiny vesnicPředstavujeme novou funkci pro větší účty: dynamické skupiny vesnicr
Namísto vytváření skupin vesnic ručně, budete nyní moci účet nastavit tak, aby se vesnice třídily do skupin automaticky - podle filtrů, které definujete.


Zde jsou některé filtry, které budete moci použít:
- Má vesnice nějaké příchozí útoky?
- Kolik a jaký druh jednotek vesnice má? Příklad: Pomocí tohoto vytvoříte skupinu, která se automaticky naplní vesnicemi, které mají plnou armádu.
- Vesnice obsahující budovy určitého typu a úrovně. Příklad: Pomocí této funkce lze určit, které vesnice stále ještě potřebují být vybudovány.
- Na jakém kontinentru je vesnice?


Některé dynamické skupiny budou pro Vás zřízeny systémem hry, čímž vám poskytne náskok. To budou: "Plně útočné", "Obsahující šlechtice" a "Příchozí útoky" (Poznámka: Nebudou nastavené, pokud je již skupina se stejným názvem)
Existující skupiny vesnic budou i nadále k dispozici jako "manuální skupiny".
Upozorňujeme, že skupiny vesnic jsou součástí prémiového účtu.


Ostatní změny


- Během verbování většího množství jednotek bude jejich cena a požadovaný čas přesně odrážet výslednou hodnotu, kterou vás bude verbování dohromady stát.


- Pokud nemáte dostatek surovin pro stavbu nebo verbování jednotek, surovina, která Vám chybí, bude zobrazena červeně, abyste věděli, které suroviny je ještě nedostatek. Zde je obrázek těchto dvou změn:

Verze.825.barracks.png


- Webové stránky URL budou nyní ve zprávách a v příspěvcích fóru vloženy do tagů [url] automaticky, nebude tedy potřeba tento tag přidávat ručně
- Vylepšení verze 8.25: Tabulka budov v oznámení bude nyní zabírat méně místa na výšku.
- Vylepšení verze 8.25: Zvukové upozornění o útoku bude mít rozestup 60 sekund, aby se tím zabránilo rušení v případě většího množství přicházejících útoků.
- Vylepšení verze 8.25: Návod na klávesové zkratky už nebude zobrazený na mobilních zařízeních, která se přihlašují přes standartní prohlížeč.
- Různé drobné změny v rozhraní a malá vylepšení.
- Oprava chyb