Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání


Výukový systém


Tato nová funkce bude ve hře k dispozici jak pro nové, tak i pro zkušené hráče.


Systém bude párovat nové hráče, kteří potřebují pomocníka s více zkušenostmi, aby se mohli dozvědět více o hře a získat užitečné rady.


Mentoři a učni budou získávat drobné odměny a doufáme, že to pomůže novým hráčům zapojit se do hry, protože ze začátku může být hra pro nové hráče poměrně náročná.


Výukový systém je představen úkolem, jenž Vás zavede na obrazovku výukového systému, který se nachází v Profilu.
Pokud jste identifikován jako mentor, uvidíte návrhy na hráče, které můžete do hry zaučit.
Pokud jste identifikován jako potenciální učeň, uvidíte seznam navrhovaných mentorů.


Jakmile bude nalezena shoda, bude obrazovka výukového systému pro učně vypadat následovně:

8.33apprentice.PNG

a pro mentora takto:

8.33mentor.PNG


Na obou stranách jsou k dispozici různé možnosti. Je důležité si uvědomit, že mentor může vidět vesnici svého učně, aby mohl odhadnout jeho vývoj a dle toho mu pomoci.


Mentor pak může vytvořit úkoly pro svého učně a pomoci mu tak získat dobrý start ve hře a naučit ho několika novým kouskům.

8.33quest.PNGK dispozici jsou různé úkoly, které by měly pokrýt většinu potřeb začínajícího hráče.


Učeň bude mít možnost ohodnotit svého mentora a také ho propustit, pokud cítí, že mu nevyhovuje. Ať jste mentor či učeň, nezapomeňte být ke svému protějšku vždy slušní a chovejte k němu úctu.


Mentor bude mít možnost odvolat svého učně, pokud uvidí, že je neaktivní.


Poté, co učeň dobude svoji druhou vesnici, stane se vyučeným a už nebude svého mentora potřebovat. Časem se dokonce on sám může stát mentorem pro jiné hráče! Mentor může následně trénovat další a další hráče (mentor může mít až 3 učně najednou) a pomáhat jim s hrou.
Vezměte prosím na vědomí, že vzhledem ke složitosti nové funkce a potřebného pozorování z naší strany, ne všichni hráči budou uznáni jako učni nebo mentoři hned ze začátku. Bude to tedy trvat nějakou dobu, než budou všichni zařazeni.


Rovněž prozatím není možné zvolit konkrétního mentora, tuto volbu budete moci provádět až v budoucnu.


Doufáme, že se Vám bude nová funkce líbit a podělíte se s námi o své názory i návrhy na vylepšení. Také se můžete podívat na výukový systém v březnové epizodě InnoGames TV (v angličtině).

Ostatní změnySkupiny ve správci zásob budou mít nyní své vlastní priority. Můžete si tak nastavit, aby vesnice v určitých skupinách dostávaly suroviny prioritně, tedy dříve, než ty s menší prioritou.
Do dynamických skupin byly přidány nové filtry, týkající se bodů a obyvatelstva. Opravy chyb.Dejte nám vědět, co si o nové verzi myslíte do diskuzního vlákna. Zejména se budeme těšit na vaše názory k výukovému systému.