Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Aktualizace obsahuje přidání nových úspěchů, příkazových ikon vesnic na profilu hráče a integrovanou funkci "Vláček šlechticů", která vám umožní hravě a pohodlně posílat více šlechticů za sebou.

Jako obvykle, i nyní budou během aktualizace světy několik minut nedostupné.

Dejte ná prosím vědět, co si o nové funkci myslíte do diskuzního vlákna!


Vláček šlechticů

Za ta léta jsme zjistili, že možnost poslat "vláček šlechticů" (za sebou okamžitě jdoucí útoky, které obsahují šlechtice), se stala nedílnou součástí hry Divoké kmeny. Zaměřili jsme se na použití různých nástrojů, které v této oblasti mohou být nápomocné, a usoudili jsme, že by tato funkce měla být k dispozici všem hráčům, aniž by museli spoléhat na výpomoc jiných hráčů a proto jsme tuto funkci vložili přímo do hry.

Máte-li ve své vesnice více jak 1 šlechtice, tak při odeslání útoku obsahující tuto jednotku, dostanete nabídku "Přidat útok se šlechticem".

8.35nobletrain.PNG

Výběrem této možnosti přidáte útok se šlechtou k vašemu aktuálnímu útoku (max. 5 útoků). Tyto útoky dorazí s minimálním možným rozestupem (100ms).

Na světech, kde není nastaven žádný min. rozestup mezi útoky, bude rozestup 50ms - netýká se českých světů!

Máte pocit, že bychom měli v budoucnu přidat více změn podobného druhu? Pokud ano, neváhejte nám sdělit jaké!


Úspěchy

Přidali jsme do hry 3 nové úspěchy (Mistr úkolů, Architekt a Verbíř). Čtvrtý úspěch (Opozdilec) bude do hry přidán později.

Build.pngRecruit units.png44.pngQuests.png


Příkazové ikony na profilu hráče

Nyní je možné vidět příkazové ikony na profilu hráče, budete tak snadno vědět, na které vesnice útočíte či které vesnice podporujete. Chcete-li příkazové ikony vidět, je nutné mít aktivní prémiový účet.

8.35iconplayerprofile.PNG


Ostatní změny

• Výukový systém je nyní k dispozici všem hráčům (změna proběhla ještě před touto aktualizací)

• Zlepšili jsme některé texty týkajíc se "Sdílení vojenských příkazů"

• Připomenutí ohledně skriptů - Od 1. července už hra nepovolí přidat nezabezpečené skripty. Hra vás při přidání takového skriptu o tom informuje. Za 2 týdny všechny skripty, které nejsou správně načteny, přestanou fungovat. Tato změna bude ještě včas připomenuta!


Znovu důrazně doporučujeme, aby autoři skriptů jednali už nyní (pokud tak ještě neučinili) a zajistili, že všechny požadované obsahy skriptů, bude možné správně a bezpečně načíst.