Denní bonus za přihlášení do hry

Z Tribalwars Wiki CZ
Verze z 3. 10. 2017, 09:33, kterou vytvořila DragonLady (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Jump to navigation

Denní bonus za přihlášení do hry je odměnou pro věrné hráče za každodenní aktivitu a boje v naší hře.

Po prvním přihlášení v daném dni do hry (nebo pokud máte neotevřené truhly) se Vám zobrazí obrazovka, kde můžete truhlu otevřít. K dispozici je devět truhel, každá pro jeden den. Truhly jsou k dispozici i pokud je neotevřete, ale do hry se přihlásíte, takže nakonec můžete devátý den otevřít všech devět truhel, pokud jste se tedy každý den do hry přihlásili. I když si nejsme jisti, proč byste truhlu neotevřeli hned, když ji budete mít k dispozici pro otevření hned každý den.


Upozornění: Truhly, které nejsou otevřeny devátý den, zmizí a budou nahrazeny novou sadou devíti truhlic.


Dennibonus.png


Nejčastější otázky


Zavřel jsem vyskakovací okno s denním bonusem. Jak se teď ke svému bonusu dostanu?

  • K obrazovce denního bonusu se lze dostat přes obrazovku "Denní bonus", kterou naleznete v nabídce Profil. Vyskakovací okno se navíc zobrazí po každém přihlášení do hry, máte-li nějaké neotevřené truhly.


Co se stane, když mi chybí jeden den?

  • Jestliže jste vynechali jeden den (nebo více dní), přihlašovací bonus nebude vynulován, ale vy nezískáte všechny odměny.
  • Pro další den se vám vždy zobrazí další truhla v řadě a ne konkrétní jedna truhla pro aktuální den. Takže pokud jste se do hry přihlásili 1. a 4. den, dostanete první a druhou truhlu, nikoliv čtvrtou.


Může zástupce v dovolené nárokovat denní bonus?

  • Ne. Započítávají se pouze přihlášení majitele účtu. Zástup nemůže truhlu nárokovat ani v případě, že se majitel účtu přihlásí v daný den, ale truhlu neotevře.


Musím nárokovat truhlu každý den?

  • Nemusíte. Až do posledního dne (den 9) můžete mít všechny odemčené truhly neotevřené a otevřít je můžete až v daný poslední den. Mějte však na paměti, že po 9. dni všechny truhly zmizí a budou nahrazeny novými. O neotevřené truhly tak přijdete! Proto rozhodně nedoporučujeme s otevíráním čekat do posledního dne.


Je funkce dostupná na mobilních aplikacích?

  • Ano, v aplikaci je ikona "profil" obsahující v menu i Denní bonus.