Oznámení

Z Tribalwars Wiki CZ
Jump to navigation

Oznámení obsahují užitečné informace. Oznámení Vám přijdou při útocích, obranách, podporách, výměnných obchodech, událostech, pozváních do kmenu, vyhlášených válkách a dalších.

Od verze 8.0 můžete vyhledávat jednotlivé reporty zadáním jejich názvu. Použít lze i několik filtrů. Oznámení jsou automaticky dělena podle kategorií a označena barevnými puntíky. Oznámení lze zobrazit i dle velikosti nebo složení útoku.

Oznameni1.jpg


Oznámení se dají filtrovat, takže se vám nebudou zobrazovat. Tato funkce se dá nastavit v sekci Filtr.

Oznameni2.jpg


Oznámení lze přeposílat či zveřejňovat. Hráči bez prémia mohou mít v jednu chvíli zveřejněno maximálně pět oznámení (s prémiovým účtem neomezeně).
Zveřejněné oznámení lze filtrovat - nemusí být zobrazeny vlastní jednotky, vlastní ztráty, jednotky protivníka, ztráty protivníka, kořist a stupně budov.
Uveřejněný report je možno vložit do BB - kódu [report_display][/report_display].

Příklad oznámení se skrytými jednotkami útočníka:

Oznameni3.jpg


Mazání oznámení

Zveřejněná oznámení musíte smazat, jak už bylo řečeno ke zveřejnění nových. Díky jedné funkci, nemusíme hledat naše zveřejněná oznámení, ale můžeme je smazat snadno a rychle. Tuto funkci nalezneme Oznámení > Veřejná oznámení.

Zde si vybereme kolik oznámení chceme smazat, nebo si rovnou můžeme označit všechny. Také se dají někomu přeposlat, ale již se nebudou moci použít ke zveřejnění. Po jejich smazání, můžete zveřejnit nové.

Oznámení jsou mazána i automaticky. Nejsou uložena věčně. Z pomocníka rabování se ukládá vždy jedno k jedné vesnici, po dobu 7 dní, avšak pokud je počet oznámení větší než limit, smažou se ta nejstarší. Limit je 100 oznámení + počet vesnic krát 10. Tzn. při počtu 1 vesnice to je 110 oznámení, při počtu 2 vesnice je to 120 oznámení, ...

Správa složek

Oznámení je možno třídit do složek, které můžete přidávat, přejmenovat nebo mazat. Tuto funkci nalezneme Oznámení > Složka.

Standardně jsou v původním nastavení 2 skupiny: Archiv Pomocník rabování (Tip: často se stává, že hráč si omylem přepne na tyto skupiny, a pak je v hlavní nabídce nevidí. Zde může oznámení dohledat).