Oznámení

Z Tribalwars Wiki CZ

Přejít na: navigace, hledání

Oznámení obsahují užitečné informace. Oznámení Vám přijdou při útocích, obranách, podporách, obchodech, pozváních do kmenu a vyhlášených válkách.

S verzí 8.0 přicházejí i změny v Oznámeních. Můžete vyhledávat jednotlivé reporty zadáním jejich názvu, přidalo se několik nových filtrů.

Oznámení jsou automaticky dělena podle kategorií a označena barevnými puntíky. Oznámení lze zobrazit dle velikosti útoku.

Oznámení.png


Některá oznámení se dají filtrovat, takže Vám nepřijdou jako ta ostatní. Tato funkce se dá nastavit v sekci Filtr.

Filtr.JPG

Oznámení lze přeposílat či zveřejňovat. Hráči bez prémia mohou mít v jednu chvíli zveřejněno maximálně pět oznámení. Platící žádné omezení v počtu zveřejněných reportů nemají.
Zveřejněné oznámení lze filtrovat - nemusí být zobrazeny vlastní jednotky, vlastní ztráty, jednotky protivníka, ztráty protivníka, kořist a stupně budov.
Uveřejněný report je možno vložit do BB - kódu [report_display][/report_display].
Od verze 7.1 nejsou ve veřejných oznámeních obrázky z boje kvůli šetření místa, například na fóru.

Zveřejněné oznámení s nezobrazenými vlastními jednotkami a ztrátami - v BB - kódu [report_display]

Mazání oznámení

Zveřejněná oznámení musíte smazat, jak už bylo řečeno ke zveřejnění nových. Díky jedné funkci, nemusíme hledat naše zveřejněná oznámení, ale můžeme je smazat snadno a rychle. Tuto funkci nalezneme Oznámení > Veřejná oznámení.

Zde si vybereme kolik oznámení chceme smazat, nebo si rovnou můžeme označit všechny. Také se dají někomu přeposlat, ale již se nebudou moci použít ke zveřejnění. Po jejich smazání, můžete zveřejnit nové.

ScreenShot432.jpg