Budovy

Z Tribalwars Wiki CZ
Jump to navigation
Technologický stromPřehled budovBourání budovBodová tabulka


Zpět: Budovy

« Kasárna Stáj Dílna Panský Dvůr Kovárna Nádvoří Socha Tržiště Dřevorubec Lom na těžbu hlíny] Železný důl Selský dvůr Skladiště Skrýš Opevnění První kostel Kostel Strážní věž »


BudovaPopis
Hlavní budova.pngHlavní budova V hlavní budově zřídíš nové budovy nebo vylepšíš již ty stávající. Čím vyšší stupeň hlavní budova má, tím rychleji se budou jiné budovy stavět. Jakmile hlavní budova dosáhne stupně 15, je možné budovy bourat.
Kasarna.pngKasárna V kasárnách můžeš zrekrutovat pěchotu (Kopiník, Šermíř, Sekerník a Lučištník) . Čím vyšší je stupeň budovy, tím rychleji můžeš jednotky vycvičit.
Staj.pngStáj Ve stájích se cvičí jezdecké jednotky - Špeh, Lehká kavalérie, Lučištník na koni a Těžká kavalérie. Čím vyšší stupeň stáj má, tím rychleji se jednotky cvičí .
Dilna.pngDílna V dílně můžeš vyrábět obléhací stroje - beranidla a katapulty. Čím vyšší je úroveň dílny, tím rychleji se stroje vyrábějí.
Pansky dvur.pngPanský dvůr Na panském dvoře se vychovávají šlechtici, s jejichž pomocí můžeš dobývat a získávat vesnice jiných hráčů.
Kovarna.pngKovárna V kovárně se zkoumají a vylepšují zbraně. Čím vyšší stupeň kovárna má, tím rychleji a o to lepší zbraně můžete produkovat.
Nadvori.pngNádvoří Na nádvoří se seskupují bojovníci. Zde můžeš zadávat jednotkám povely k útoku a přesunovat je.
Socha-big.pngSocha Obyvatelé vesnice vzdávají úctu u sochy patřící tvému Paladinovi. Pokud tvůj paladin padne, můžeš zde vycvičit nového.
Trziste.png Tržiště

Na tržišti můžete směňovat s ostatními hráči své suroviny za jiné nebo také posílat suroviny do cizích vesnic. Čím větší máte úroveň tržiště, tím více obchodníku máte k dispozici. Můžete také obchodovat s jinými hráči, nebo jim odtud zasílat suroviny.

Drevorubec.png Dřevorubec

Tví dřevorubci kácejí v hustém lese masivní stromy. Dřevo je potřeba při výstavbě tvé vesnice, ale je důležité také pro výrobu zbraní. Čím vyšší stupeň budova má , tím rychlejší je těžba dřeva.

Lom na tezbu hliny.png Lom na těžbu hlíny

Lom dodává pracovníkům důležitou hlínu, k výstavbě tvé vesnice. Čím vyšší stupeň vývoje lom má, tím rychlejší je těžba.

Zelezny dul.png Železný důl

V železném dole kutají dělníci železo, které je rozhodující pro výrobu zbraní. Čím vyšší stupeň důl má, tím rychlejší je těžba železa.

Selsky dvur.png Selský dvůr

Selský dvůr zásobuje tvé pracovníky a bojovníky stravou. Bez výstavby selského dvora na vyšší stupně vaše vesnice neporoste. Čím vyšší stupeň selský dvůr má, tím více obyvatel je možné zaopatřit jídlem.

Skladiste.png Skladiště

Ve skladišti můžeš ukládat všechny suroviny, které tvá vesnice vyprodukuje. Čím vyšší stupeň skladiště má, tím více surovin můžete skladovat.

Skrys.png Skrýš

Ve skrýši se dají schovat suroviny, aby je útočník nemohl vyrabovat. Ani nepřátelští zvědové neodhalí, kolik surovin se nachází ve skrýši. Špehové tvého nepřítele neuvidí suroviny ukryté ve skrýši.

Opevneni.png Opevnění

Opevnění chrání tvojí vesnici proti nepřátelským jednotkám. Hradby zvyšují základní obranu, ale také obranyschopnost tvých jednotek.

Church f1.png První kostel

První kostel posiluje víru tvých obyvatel okolních vesnic. První kostel lze postavit pouze jednou. Bez kostela bojují tvé vojska této vesnice a vesnice pod vlivem kostela hůře. Maximální stupeň výstavby je 1.

Church1.png Kostel

Kostel posiluje víru tvých obyvatel okolních vesnic. Bez kostela bojují tvé vojska této vesnice a vesnice pod vlivem kostela hůře. Maximální stupeň výstavby je 3.

Malá Watchtower 3.png Strážní věž

Strážní věž Strážní věž přináší nové strategické možnosti obráncům. Jakmile je totiž útok v dosahu strážní věže, bude automaticky označen do jedné ze 4 různých skupin.