Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání
m (zobecněno časové omezení pro přemístění)
Řádek 27: Řádek 27:
 
== Zvolení světové strany ==
 
== Zvolení světové strany ==
  
Pokud se hráč rozhodne začít hrát nový svět, má možnost do '''2 dnů''' přemístit a zvolit světovou stranu. V inventáři naleznete položku "Přemístit" .
+
Pokud se hráč rozhodne začít hrát nový svět, má možnost se do ''určité doby'' přemístit a zvolit světovou stranu. Tato doba je '''2 dny''' pro svět s herní rychlostí 1, pro jiné rychlosti je nutné vydělit ji rychlostí světa (např. na světě s rychlostí 2 je to pouze 1 den). V inventáři naleznete položku "Přemístit".
  
  

Verze z 21. 11. 2015, 01:28

Inventář je místo, kde si můžete uložit své prémiové funkce a odměny z akcí, které můžete využít, kdykoliv budete chtít. Inventář je dostupný na každém světě. Najdeme ho na horní liště, v menu Profil.

Screenshot 8.png

Inventář má kapacitu 20 položek. Pokud kliknete na položku v inventáři, tak vám vpravo vyjede nápověda. Rovněž tam máte možnost použít položku nebo ji někomu darovat.

Screenshot 2.png

Darovat někomu položku je jednoduché, stačí, když zmáčknete na Dárek a následovně napíšete jméno a kliknete Odeslat.

Screenshot 6.png

V případě, že se vám objeví něco nového v Inventáři, objeví se vám číslo v závorce (podle počtu nových položek) u Profil na horní liště.

Jestli si chcete uložit prémiovou funkci do Inventáře, stačí když si to za prémiové body koupíte a dáte Koupit jako dárek.

Bez názvu1.png


Inventář je vázán pouze na jeden svět.


Zvolení světové strany

Pokud se hráč rozhodne začít hrát nový svět, má možnost se do určité doby přemístit a zvolit světovou stranu. Tato doba je 2 dny pro svět s herní rychlostí 1, pro jiné rychlosti je nutné vydělit ji rychlostí světa (např. na světě s rychlostí 2 je to pouze 1 den). V inventáři naleznete položku "Přemístit".


Světovéstrany.PNGKlikněte na "použít" a zobrazí se Vám tabulka se světovými stranami. Vyberete jednu se světových stran, na kterou chcete přemístit vesnici.


Světovéstrany2.PNG