Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání
(založení stránky)
(Žádný rozdíl)

Verze z 10. 1. 2020, 20:27

Změny a vylepšení

Vpád hordy

Událost "Vpád hordy" startuje již 16. ledna.


Detail oznámení a vyhledávání

Formát oznámení o útoku bude změněn tak, aby obsahoval souřadnice a číslo kontinentu. To by mělo usnadnit vyhledávání zpráv, již nemusíte znát název vesnice nepřátel.


Přehled sběru surovin

Informační box směrující na hromadný sběr surovin ("Přehled sběru surovin byl přesunut na stránku hromadného sběru surovin") bude odstraněn. Systém sběru surovin nebude nijak ovlivněn.


Změna ocenění mentora

Nároky na získání ocenění mentora byly sníženy. Ze zpětné vazby jsme získali informaci, že ocenění je pro hráče málo atraktivní a těžké dosáhnout, hlavně na světech s malým počtem hráčů. Proto bude nyní snadnější ocenění získat. Nové podmínky budou přepočteny na všech účtech a v případě jejich splnění dojde k připsání ocenění.


Informace: aktualizace herního fóra

Vzhledem k aktualizaci herního fóra mohou některé účty obdržet soukromou zprávu týkající se jejich účtu. Tato zpráva by měla být zaslána pouze uživatelům fóra, jejichž účet se liší oproti účtu ve hře, mající více účtů a podobně. Pokud zprávu obdržíte, prosím kontaktujte Support tým, jak zpráva sděluje. Zprávy budou rozesílány následující dny, proto prosím kontrolujte své přijaté zprávy.