Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Farmení

je slangový termín znamenající neustálé útočení na slabé hráče, vesnice barbarů a bonusové vesnice za účelem získávání surovin, které využijete na stavění vojska nebo budov. Čím více farmíme, tím máme více surovin.

pro zvětšení klikněte na obrázek

Další tvary:
Farmit ( = provádět farmení )
Farming ( farmení )


Co je farma

Farma je vesnice, na kterou posíláte útoky pouze za účelem získat suroviny. Tyto vesnice jsou obvykle vyčištěné od vojska, ale suroviny v ní neustále narůstají. Farmaření probíhá naprosto totožně jako normální útok. Typická farma je vesnice barbarů.


Co mám dělat, když mě farmí

Pokud jsi neustále farmen, tak vždy když na tebe jde útok, tak spotřebuj všechny suroviny a vojáky pošli pryč (například jako útok do barbarské vesnice, nebo jako podporu k sousedovi-soukmenovci). Stav hradby a skrýš. Sleduj nepřátelskou armádu a až si budeš myslet, že máš šanci útok zničit (nejdříve si to vyzkoušej na simulátoru), tak nech armádu ve vesnici a současně požádej soukmenovce o podpory tak, aby všechny obranné jednotky byly ve vesnici ve stejnou dobu = před útokem. Ztráty obrany budou tak menší a ztráty útočníka vyšší.

Pokud si myslíš, že již nemáš šanci, tak v nastavení dej možnost: "začít znovu".