InnoGames TV

Z Wiki

Přejít na: navigace, hledání
InnoGames.png


Úvod

Vážení hráči,

zajímalo Vás někdy, jak to vlastně vypadá za oponou InnoGames? Chtěli jste někdy vidět, jak vypadá práce herních designéru, vývojářů a dalších lidí, kteří vyvíjí Vaší oblíbenou hru? Pokud jste na jakoukoliv z těchto otázek odpověděli "ano", máme něco přesně pro Vás:

InnoGames TV

Od nynějška bude každý měsíc vycházet video Podcast ve kterém Vás budeme informovat o novinkách ve Vaší oblíbené hře a dalších zajímavých věcech ohledně InnoGames. Herní designéři, vývojáři a community manageři přímo pro Vás představí nejnovější aktualizace, eventy a novinky z jejich her!

V prosincovém díle Vám tým Divokých Kmenů představí událost zvanou "Výzvy". Také se dozvíte informace o Zimní události ve Forge of empires, tým Grepolisu Vás pozve do zákulisí a ukáže jak to vypadá při tvorbě nové funkce a The West Vám dá přehled ohledně připravovaných instancí pro více hráčů. Také jsme se účastnili akce Browser Games Forum v Hamburgu a chtěli bychom Vám ukázat co jsme zde dělali. V neposlední řadě Vám také představíme tvorbu nového videa k našemu připravovanému hitu, Tribal Wars 2!

Podívejte se na první díl a dejte nám vědět Váš názor!

PRVNÍ DÍL

Pokud Vás zajímá pouze video týkající se Tribal Wars 2, použijte přímo tento odkaz.

Video - Tribal Wars 2

TV - DiskuzeVážení hráči,

Druhé vysílání InnoGames TV je připraveno k přenosu! Reagovali jsme na Vaši zpětnou vazbu a pokusili se zahrnout Vaše připomínky! Z toho důvodu jsou přidány titulky v šesti jazycích, více základních informací a vše zastřešuje hlavní vyprávěč. (čeština bohužel zatím není v titulkách implementována)

V tomto díle uvidíte: Vyzpovídali jsme dva členy vývojářského týmu Divokých Kmenů, od nichž se dozvíte o Beta serverech a o Jarní akci. Tým z Grepolisu představí novinky ze hry - nové jednotky Hrdiny pro mobilní verzi a tým Forge of Empires představí Moderní dobu.

Mimo to uvidíte i souboj ve Tribal Wars 2 mezi vývojářským týmem a Community managery, kteří zápasili v Alfa aréně. Nakonec se budou moci těšit i hráči The-West na zajímavou novinku - zvýšení úrovně charakteru postavy. Představena bude také novinka - projekt InnoHub.

Podívejte se na druhý díl InnoGames TV a sdělte nám svůj názor!

DRUHÝ DÍL

Pokud Vás zajímá pouze video týkající se Divokých kmenů, použijte přímo tento odkaz.

Video - Divoké kmeny

Pokud máte jakýkoliv názor o který by jste se chtěli podělit, dejte nám prosím vědět zde:

TV - Diskuze


Vážení hráči,

v březnovém vydání InnoGames TV Vám Robert z vývojářského týmu Divokých kmenů přiblíží nové příkazové ikony a inventář z nové verze 8.19.

Mimo to jsme vyzpovídali 2 členy vývojářského týmu Forge of Empires: Peera Krögera a Anwara Dalatiho, se kterými jsme mluvili o herní novince guilda vs. guilda. Také jsme hovořili se dvěma členy vývojářského týmu The-West o Valentýnské události. Navíc nám vývojáři Grepolis týmu ukáží nový přehled města. A nakonec nám herní designér Tribal Wars 2 Thomas poví o jednotkách a o taktice v přicházející nové strategii.

TŘETÍ DÍL

Pokud vás pouze zajímá část, týkající se Divokých Kmenů, použijte tento odkaz.

Video - Divoké Kmeny

Odkaz na diskuzi:

TV - DiskuzeVážení hráči,

v dubnové epizodě InnoGames TV, Vám náš product manager Robert představí nové funkce verze 8.20.

Dále Vám náš Forge of Empires tým sdělí více detailní pohled na akci Cech proti Cechu a také tým Grepolisu nám představí svoji blížící se velikonoční událost.

Kromě toho si také ukážeme několik základních pravidel bojů mezi hráči v naší nejnovější hře Tribal Wars 2, promluvíme si s Jonasem z The West týmu o pevnostech a blížících se Speed světech a v neposlední řadě, Vám ukážeme několik záběrů z našich nových kanceláří!

ČTVRTÝ DÍL

Jako vždy, neváhejte a sdělte nám svůj názor.

TV - Diskuze


Vážení hráči,

v květnové epizodě InnoGames TV, Vám náš product marketing manager Tobias, představí pohled na část své každodenní práce.

Mimo to, Vám Forge of Empires tým ukáže, jak pracuje oddělení pro zajištění kvality. Grepolis tým odpoví na otázky hráčské komunity. Do hry Tribal Wars 2, do naší nejnovější hry pro Vás, jsme zavedli novou špionážní funkci; West tým převádí aktuální stav připravovaných situací pro více hráčů. V neposlední řadě jsme se zúčastnili šestého InnoGames Game Jamu.

PÁTÝ DÍL

Shlédněte dubnovou epizodu a nezapoňte nám sdělit, jak se vám video líbilo!

TV - Diskuze


Vážení hráči,

v červnové epizodě InnoGames TV vám Peer ze hry Forge of Empires přiblíží postmoderní dobu. Poskytneme Vám další informace k našemu nejnovějšímu titulu Rising Generals. Tým Grepolis předvede nově připravované uživatelské rozhraní pro mobilní aplikace. Předvedeme Vám nějaké postřehy z uměleckých a návrhářských prací pro hru Tribal Wars 2. The-West tým Vám ukáže aktuální stav instancí pro více hráčů. InnoGames se také zúčastnilo události Code Cruise a pozvalo mladé odborníky do nových kanceláří.

ŠESTÝ DÍL

Podívejte se na květnovou epizodu a sdělte nám svůj názor! Rádi bychom ho od Vás slyšeli!

TV - Diskuze


Vážení hráči,

v červencové epizodě InnoGames TV Vám představíme trailer zcela nové hry Rising Generals.

Produktový manažer Tribal Wars 2 Nino Vám sdělí nejdůležitější informace ohledně nedávného zahájení uzavřené beta verze.

Daniel z Forge of Empires Vám představí novou aplikaci na iPadu a Grepolis tým Vás seznámi s nejnovější událostí - Thrácké dobývání.

Nakonec uvidíte, co jsme dělali na letošní E3 v Los Angeles (Výstava nových PC/Online her)!

SEDMÝ DÍL

Podívejte se na červnovou epizodu a sdělte nám svůj názor! Rádi si ho od Vás přečteme!

TV - Diskuze


Vážení hráči,

srpnový díl InnoGames TV je již dostupný. Každý měsíc mluvíme s herními designéry, administrátory a vývojáři, abyste získávali nejnovější informace ohledně Vaší oblíbené hřy.

V srpnovém díle InnoGames TV Robert a Thomas proti sobě bojují přímo v kanceláři InnoGames TV a oslavují tak novou funkci cross-platform v Divokých Kmenech. Herní designér Peer Vám představí systém pozvání přítele ve hře Forge of Empires, který Vám získá skvělé odměny. Marcel z Grepolis týmu odpoví na Vaše dotazy. Navíc výtvarník Torsten z Rising Generals týmu ukazuje skvělé náčrtky a hovoří o vizuálním designu hry, také máme některé záběry z letní párty, kde jsme se potýkali s mnoha zajímavými úkoly. Nakonec Fabio z Tribal Wars 2 týmu Vás provede budovami a jejich funkcemi.

OSMÝ DÍL

Podívejte se na červencovou epizodu a sdělte nám svůj názor!

TV - Diskuze


Vážení hráči,

zářijový díl InnoGames TV je již dostupný. Každý měsíc mluvíme s herními designéry, administrátory a vývojáři hry, abychom Vám představili nejnovější aktualizace ohledně Vaší oblíbené hry.

Tentokrát, úplně poprvé má InnoGames TV iPad soutěž. Podívejte se tedy na nový díl, kde se dozvíte, jak se můžete do soutěže zapojit.

V zářijovém díle jsme požádali Peera a Jaye z Forge of Empires týmu, aby vám zodpověděli na Vaše nejčastější otázky. Dále, Nils, vedoucí administrátor nové hry Rising Generals vám poskytne prohlídku kanceláří a práci RG Týmu a sdělí nějaké informace o uzavřeném Beta světu. Kromě toho Nino z Tribal Wars 2 týmu vám poskytne některé informace o nedávno dokončené uzavřené betě a poskytne pohled na otevřenou betu. Nakonec se dozvíte, co jsme dělali na letošním veletrhu gamescom!

DEVÁTÝ DÍL

Podívejte se na srpnový díl a sdělte nám svůj názor! Rádi ho od Vás uslyšíme!

TV - Diskuze


​Vážení hráči,

v říjnovém díle InnoGames TV vám Robert a Thomas z vývojářského týmu Divokých Kmenů představí nejnovější změny z posledních dvou aktualizací. Sdělíme vám vítěze z iPad soutěže, která proběhla minulý měsíc a dáme vám šanci vyhrát zbrusu nový iPhone 6!

Rovněž Vám ukážeme některé herní části naší nejnovější hry Rising Generals a přivítáme všechny hráče Tribal Wars 2 s novým trailerem. Dále, Grepolis oslaví své páté výročí s novou událostí, The West představí téměř dokončenou verzi multiplayeru a Forge of Empires ukáže novou aplikaci pro iPhone. Nakonec se zaměříme na InnoGames Game Jam, kde Vám představíme několik záběrů.

JEDENÁCTÝ DÍL

Podívejte se na říjnový díl a sdělte nám váš názor! Rádi ho od Vás uslyšíme!

TV - Diskuze


Vážení hráči,

v listopadovém díle InnoGames TV Vám Thomas z vývojářského týmu Divokých Kmenů ukáže nadcházející událost s obchodníky.

Rovněž oznámíme vítěze soutěže o iPhone a představíme Vám novou éru ve Forge of Empires. Navíc Vám předvedeme nové jednotky z nejnovější hry Rising Generals a zcela nový Tribal Wars 2 TV Spot. To ale není všechno: Grepolis Vám ukáže svou událost Halloween, The West oslaví Den mrtvých s novou událostí a nakonec vám představíme našeho stipendijního příjemce.

DVANÁCTÝ DÍL

Podívejte se na listopadový díl a sdělte nám váš názor! Rádi ho od vás uslyšíme!

TV - Diskuze


Vážení hráči,

v prosincovém díle InnoGames TV Vám product manager Tobias představí novou nadcházející úvodní stránku Divokých Kmenů a představíme vám novou hru - Elvenar.

Není to samozřejmě všechno: Gordon z Tribal Wars 2 vám ukáže zcela novou Android aplikaci a Forge of Empires i Grepolis vám ukáží své nové zimní události. Nakonec jsme se zúčastnili největšího Game Jamu v Hamburgu.

TŘINÁCTÝ DÍL

Podívejte se na prosincový díl a sdělte nám váš názor! Rádi ho od vás uslyšíme!

TV - Diskuze


Vážení hráči,

v prázdninovém díle InnoGames TV Vám Tribal Wars 2 ukáže některá čísla a fakta z roku 2014 a dozvíte se, co můžete očekávat v roce 2015. Kromě toho vám Oliver a Timon z vývojářského týmu Elvenar představí systém vylepšení nového stavitele měst, přičemž Peer z Forge of Empires vysvětlí, jak jeho tým navrhuje a implementuje nové budovy. Komunita Grepolisu navrhla v minulosti několik funkcí a Komunitní manažer Jordan vám ukáže, co tým implementoval v poslední době do hry. Nakonec vám darujeme několik dojmů z první výstavy umění InnoGames a někteří kolegové pro vás připraví speciální přání!

ČTRNÁCTÝ DÍL

Podívejte se na prázdninový díl a sdělte nám váš názor! Rádi ho od vás uslyšíme!


TV - Diskuze


Vážení hráči,

v únorové epizodě vám představíme nového návrháře naší hry, Anwara, který vám poví o herním chatu.

To ale není všechno! Ukážeme vám nové herní události z našich dalších her: ve Forge of Empires a The-West je to valentýnská událost a v Grepolisu "Bitva o Tróju". Současně hra Elvenar předvede kulturní budovy a věnuje beta klíč, který se skrývá v této epizodě. Pozorní diváci tak mohou ihned po jeho nalezení začít hrát hru. Nakonec David, vedoucí Community Manager hry TribalWars 2, odhalí některé základní informace o herním bojovém systému.

PATNÁCTÝ DÍL

Podívejte se na únorovou epizodu a sdělte nám svůj názor!

TV - Diskuze


Vážení hráči,

v březnové epizodě InnoGames TV Vám náš herní designer Anwar vysvětlí připravovaný výukový systém. Navíc tento měsíc hra Elvenar nabízí 2 speciální komponenty: Úvod do základního bojového systému a beta klíče pro prvních 100 uživatelů. Pozorní a rychlí diváci proto mohou najít klíč a aktivovat ho přímo na stránce hry Elvenar. Dále Vám také Forge of Empires poskytne výhled do budoucna hry. Jak tedy vidíte, tak v této epizodě jsou obsažené samé nové funkce a hra Tribal Wars 2 nezůstane pozadu se svými surovinovými naleziště mi. Nakonec se příznivci hry The-West mohou těšit na nový systém vylepšování předmětů. RPG inspirovaný divokým západem představí tento nový element společně i s ukázkou a vysvětlením.

ŠESTNÁCTÝ DÍL

Podívejte se na březnový díl InnoGames TV a sdělte nám váš názor! Rádi ho od Vás uslyšíme!

TV - DiskuzeVážení hráči,

v dubnovém díle InnoGames TV získáte možnost vyhrát zcela nový Samsung Galaxy Tab 4!

Stačí vyhledat, kdy se král z Forge of Empires objeví v tomto díle (nápověda: nenachází se v části o Forge of Empires). Jakmile ho najdete, zašlete přesný čas videa, kdy jste ho objevili, na TV@innogames.com. Chcete-li vyšší šanci na výhru, sdílejte naše YouTube video na Facebooku, Twitteru a Google+ s hashtagem - #InnoGamesTV. Když už hovoříme o hře Forge of Empires, hlavní vývojář pro mobilní verzi Tobias představí aplikaci pro Android! Dále Timon a Oliver z vývojářského týmu hry Elvenar představí klíčový aspekt hry, obchodníka. A nejenom Elvenar zavádí nové funkce, také i Tribal Wars 2. Thomas, herní designér, ukáže, jak rychleji získat druhou vesnici. Nakonec vám Grepolis a The-West sdělí dojmy ze slavností svých Velikonočních událostí.

SEDMNÁCTÝ DÍL

Podívejte se na dubnový díl InnoGames TV a sdělte nám Váš názor! Rádi ho od Vás uslyšíme!

TV - Diskuze


Vážení hráči,

v květnové epizodě InnoGames TV nám Lead Community Manager Thomas vysvětluje nadcházející událost ve hře Divoké kmeny: Zachraňte královskou rodinu. Navíc bude konečně odhalen vítěz Samsung Galaxy Tab 4. Ale to není jediné, co můžete shlédnout! Květnový díl zahájí hra Elvenar představením zbrusu nového herního traileru, zatímco Tribal Wars 2 předvede nejnovější televizní spot. Ke konci nám uvede Forge of Empires očekávaný nový věk: Zítřek. Designer hry Peer vysvětlí vstupy a výstupy ze "zítřejší éry", včetně všech nových staveb a technologií. V neposlední řadě, koncový vývojář hry The West Jannik, odpoví na některé otázky komunity.


OSMNÁCTÝ DÍL

Podívejte se na květnovou epizodu a sdělte nám váš názor! Rádi si ho od vás přečteme!

TV - DiskuzeVážení hráči,

v červnové epizodě InnoGames TV naše reportérka oznámí uvedení hry Elvenar na trh a prozradí, jak získat vstupenky na Gamescom. Pro účast se musíte vyfotografovat s korunou ze hry Elvenar a splnit další pokyny, které najdete ve videu. Dále Timon a Oliver z vývojářského týmu představí 2 způsoby, jak hrát Elvenar a Peer z Forge of Empires představí letní událost s přehledem připravovaných staveb. Navíc Tribal Wars 2 popíše, jak dobýt vesnici nepřítele a Grepolis představí novou událost "Velitel Říma" a nakonec německý Community Manager hry The-West nám poví některé mýty a tajemství hry.

DEVATENÁCTÝ DIL

Podívejte se na červnový díl InnoGames TV a sdělte nám váš názor! Rádi ho od Vás uslyšíme!


TV - Diskuze


Vážení hráči,

v srpnové epizodě InnoGames TV Vám náš Lead Community Manager Thomas představí právě spuštěný turnaj: Tribal Wars Cup 2015. Hráči se dozví základní informace, včetně toho, jak se do turnaje mohou přihlásit.

Mimo jiné nám Timon a Oliver z Elvenar týmu odpoví na několik otázek z živého QA zasedání na stránkách Periscope a Twitch. Odpoví nám na tři nejdůležitější otázky ze zasedání. Následně náš herní dizajnér Peer nám poskytne exluzivní náhled na příští éru Forge of Empires: Budoucnost. Celou epizodou Vás bude provázet náš tradiční host - Diana, která také vyhlásí vítěze ocenění Forge of Empires Limerick award. Dále Vám náš tým z Tribal Wars 2 vysvětlí, jak v této hře funguje možnost spolupráce. Na závěr nám Jonas, Lead Community Manager, představí novou nadcházející událost ve hře Grepolis: Sparta Assassin.


DVACÁTÝ DIL

Podívejte se na srpnový díl InnoGames TV a sdělte nám váš názor! Rádi ho od Vás uslyšíme!


TV - Diskuze


Vážení hráči,

V záříjové epizodě InnoGames TV představí Lead Community Manager Thomas novou událost - Útok na hrad!

Následně Elvenar úplně poprvé odhalí "závody hostů". Poté Lead Community Manager David a vývojář Hilko představí nejnovější funkci v Tribal Wars 2 - Kmenové dovednosti. Řada přijde také na Grepolis, který nás seznámí s pokračováním události Sparťanští Assassíni. Mimo to, The West je zpět a Stephanie vyhlásí vítěze indiánské soutěže. V neposlední řadě (z našich her) představí Peer nadcházející událost "Pohádka hrdinů" a vysvětlí nám, jak vlastně celá událost funguje.

Tento měsíc přesto není jen zaplněn herními novinkami, ale také vám ukážeme záběry z Gamesconu a nadcházející umělecké akce s jedinečným názvem "Trojský kůň byl jednorožec".

Podívejte se na naší epizodu a sdělte nám váš názor, jak se vám novinky líbí!

DVACÁTÝ PRVNÍ DÍL

Podívejte se na zářijový díl InnoGames TV a sdělte nám váš názor! Rádi ho od Vás uslyšíme!


TV - Diskuze


Vážení hráči,

V říjnové epizodě InnoGames TV Timon a Oliver z Elvenaru pomalu odhalí první hostující rasu: Trpaslíky! Poté nám herní designér Peer představí nadcházející halloweenskou událost. Oblečen jako šílený vědec, nám vysvětlí spletité detaily nových úkolů. Následně Camilo, jeden z vývojářů Tribal Wars 2, předvede finální koncept grafického náhledu. Na konci pořadu nám Nils, herní designér z Grepolisu, odpoví na několik otázek, které se objevily na nedávném QA sezení na portálech Periscope a Twitch. Závěrem nás vývojáři ze hry The West seznámí s událostí "Den zkamenělin."

Přesto to není vše! Tento měsíc s vámi budeme sdílet také několik záběrů ze zákulisí společného setkání všech našich Community Managerů. Náš tradiční host Diana s některými z nich rozmlouvala, podívejte se, co zajímavého prozradili.


DVACÁTÝ DRUHÝ DÍL

Podívejte se na říjnový díl InnoGames TV a sdělte nám váš názor! Rádi ho od Vás uslyšíme!


TV - Diskuze


Vážení hráči,

V listopadové epizodě InnoGames TV nám Thomas z Divokých kmenů nám odhalí náhled hry s novým systémem úkolů.

Následně Timon a Oliver, z Elvenar týmu, nám poodhalí nejnovější herní funkci: Starověké zázraky! Kromě toho také oslavíme vydání Forge of Empires aplikace pro Amazon zařízení, kde můžete vyhrát tablet Kindle fire. Náš tradiční host Diana vám poradí, jak na to. Stačí se jen přihlásíte k odběru InnoGames videí na YouTube a následně napsat email na tv@innogames.com, proč byste právě vy měli tablet vyhrát. Ale to není vše ze strany Forge of Empires! Herní designér Peer nám představí novou éru: Budoucnost!

Tribal Wars 2 nám následně vysvětlí aktualizaci určenou k vyvážení hry. Na jeho konci nám také Grepolis představí své novinky a to jejich Halloweenskou událost, zatímco Stephanie z The Westu představí zajímavou událost "Dia de los Muertos" (Den mrtvých).

DVACÁTÝ TŘETÍ DÍL

Podívejte se na naši epizodu a dejte nám vědět, jak se vám listopadový díl líbí!


TV - Diskuze


Vážení hráči,

V prosincové epizodě InnoGames TV nám Thomas představí návrat události "Útok na hrad." Sdělí nám několik důležitých informací, včetně té, proč jsme se rozhodli událost spustit znovu.

Ale to není vše, hned na úvod epizody nám Timon a Oliver nechají nahlédnout, jaké plány mají na Elvenaru pro příští rok. Následně nás herní designér Peer seznámí se zimní událostí na Forge of Empires. V neposlední řadě také David, Lead Community Manager na Tribal Wars 2, shrne herní otázky z QA sezení na Facebooku. Na konci epizody budeme seznámeni s nejnovější aktualizací na Grepolisu, která se týkala mimo jiné také změn pro hráče, kteří hrají přes mobilní zařízení. Součástí bude také krátké seznámení s připravovanou zimní událostí ve hře.

DVACÁTÝ ČTVRTÝ DÍL

Podívejte se na naši epizodu a dejte nám vědět, jak se vám listopadový díl líbí!


TV - Diskuze