Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Konvertor RW

Konvertor RW najdete zde: http://tribal-reports.net/cs

Nevyžaduje premiový účet


Co je to Konvertor RW?

Je to skript napsaný v PHP jehož hlavním úkolem je převod oznámení z online hry DivokeKmeny.cz do formátu kompatibilního s fórem hry. Je také možné převést oznámení do obrázku (automaticky hostovaného na serveru imageshack.us). Kromě toho má každé převedené oznámení odkaz na online verzi, kde jsou k nalezení další výpočty a statistiky.

Co konvertor oznámení umožňuje?

Skript umožňuje rychlejší a snadnější vkládání oznámení do kmenových fór protože přidá na náležitá místa jako jsou přezdívka hráče, vesnice, BB-kódy. Díky tomuto můžete snadno a rychle vědět jaká je situace. Také obrázkovou verzi můžete jednoduše vložit na fórum. Konvertor RW zvládne také překládat oznámení, které budou přeloženy do jazyku webového rozhraní bez ohledu na to v jakém jazyce vložíte do konvertoru oznámení.

Je legální tento skript používat?

Ano, samozřejmě.

Jakou část oznámení mám vložit do konvertoru?

Do konvertoru můžete vložit celou stránku s oznámením (pomocí Ctrl + A). Jestliže chcete aby bylo oznámení řádně zpracované postačí zkopírovat oznámení od: 'Odesláno..' v tomto případě bude zobrazeno datum nebo o řádek níže a datum uvedeno nebude.

více na: http://tribal-reports.net/cs/faq