Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Konvertor RW

Konvertor RW umožňuje rychlejší a snadnější vkládání oznámení do kmenových fór kompatibilní BB-kódy. Je také možné převést oznámení do obrázku (automaticky hostovaného na serveru imageshack.us). Kromě toho má každé převedené oznámení odkaz na online verzi, kde jsou k nalezení další výpočty a statistiky. Také obrázkovou verzi můžete jednoduše vložit na fórum. Konvertor RW zvládne také překládat oznámení, které budou přeloženy do jazyku webového rozhraní bez ohledu na to v jakém jazyce vložíte do konvertoru oznámení.

ScreenShot443.jpg


Jakou část oznámení mám vložit do konvertoru?


Do konvertoru můžete vložit celou stránku s oznámením (pomocí Ctrl + A). Jestliže chcete aby bylo oznámení řádně zpracované postačí zkopírovat oznámení od: 'Odesláno..' v tomto případě bude zobrazeno datum nebo o řádek níže a datum uvedeno nebude.

Jaké má Konvertor RW funkce?


Konvertor je vhodný pro zpracování oznámení. Podporuje všechny světy (včetně 6.0+). Zobrazuje informace jako jsou jména hráčů, jejich vesnice, datum útoku, morálka, noční bonus, víra, škody způsobené katapultem a beranidlem, přesné informace o tom, kolik jednotek přežilo, kolik bylo zabito, kolik je mimo ves a kolik je v jiných vesnicích. Kromě běžných údajů obsažených v oznámení přináší Konvertor RW také informace o pozůstalé armádě a další. Kromě toho porovnává ztráty na obou stranách (tj. množství surovin potřebných k vytvoření padlých jednotek). On-line verze obsahuje dodatečné výpočty: sílu útoku, sílu obrany a počet získaných bodů v žebříčku ODA, ODD.

Nastavení oznámení v konvertoru


Již ze začátku jsme si řekli, jak zkopírovat oznámení do konvektoru. Tady se podíváme na další nastavitelné možnosti. Hned ze začátku vidíme, jaké oznámení to bude. Zdali na kmenové fórum, obrázek nebo oznámení na stránce čili odkaz na oznámení. Podle mých zkušeností nejlepší volbou je kmenové fórum, a pokud nechcete moc spamovat, tak pouze odkaz. Obrázky nemají moc dobrou kvalitu. Tak jako u normálního oznámení, máme i zde možnost skrýt určité věci, co nechceme, aby někdo viděl. Uvedeme si je postupně.

Útočník - jméno, vesnice, aliance, jednotky
Obránce – má úplné stejně možnosti, ale pouze má o jednu navíc a to špionáž.

Jak jste si určitě všimli, možností máme mnohem méně oproti zveřejňování ve hře. Dále si můžeme zvolit mezi variantou grafem nebo tabulkou zobrazení budov. Pokud již máme vše vyplněno. Můžeme dát konvertuj a oznámení je na světě. Stačí poté zkopírovat pouze text, který nám vyjel.

ScreenShot446.jpg

Odkaz

Konvertor RW