Pozvání hráče do hry

Z Tribalwars Wiki CZ
Jump to navigation

Pokud pozvete (formou odkazu nebo sdílení na facebooku) do Divokých kmenů své kamarády a oni se přidají do hry přes váš odkaz a nahrají aspoň 500 bodů, dostanete za každého z nich zdarma prémiový účet na 5 dní + 1 vlajku.


Jak na to?

  • Jděte do sekce Nastavení - Pozvat hráče a do kolonky zadejte e-mailovou adresu svého kamaráda a klikněte na Odeslat. Kamarád obdrží e-mailem pozvánku do hry s odkazem, který jej, pokud přijme, posléze umístí poblíž vás, abyste mohli v boji lépe spolupracovat.
  • Do hry lze také pozvat hráče, se kterými jste již hráli na jiném světě.


Upozornění: Pro získání bezplatného prémiové účtu musí mít hráč nově vytvořený účet. Tato možnost se nevztahuje na hráče, kteří již v minulosti hráli na některém z jiných světů.


Latka 27.png


Pozvání hráče do své blízkosti

  • Pozvat hráče do své blízkosti můžete v "Nastavení - Pozvat hráče". V rolovacím menu vyberete vesnici, u které bude mít váš kamarád svoji vesnici. Pozvat můžete samozřejmě hráčů více.
  • Pozvat kamaráda můžete i přes "bílou" vesnici s šipkami na mapě. Klikněte na ní, a vyberete možnost Pozvat hráče (druhá ikona - oko s názvem "zobrazení pozvání", zobrazení vesnice odstraní z mapy). Otevře se vám stejná stránka jako přes menu Nastavení - Pozvat hráče. Kamarádova vesnice se objeví v této oblasti, ne přesně na té souřadnici.


Pozvat1.png