Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Prémiový trh nahrazuje funkci obchodování s prémiovými body s hráči. To by vám mělo zajistit najít ideální nabídku kdykoliv, nikoliv čekat, než vaši nabídku někdo přijme. Zároveň je zde také možné použít prémiové body, které jsou blokovány storno lhůtou.


Vysvětlení jednotlivých funkcí


Tržní zásoby a kapacita

  • Na každém kontinentu je jeden Prémiový trh. Každý trh má svoji kapacitu, která určí, kolik zdrojů z každého druhu je trh schopen pojmout. Podle tržních zásob a kapacity je určen poměr pro obchodování. Suroviny tak budou mít menší hodnotu, bude-li trh přesycen a naopak. V případě, že se trh určitou surovinou zcela zaplní, nebude možné daný druh prodávat. Pokud je naopak prázdný, nebude možné nic koupit.


Prémiový trh.png


Vložení nabídky

  • Do políček "Koupit" a "Prodat" můžete vložit obchodní nabídky a uvidíte, jakou mají hodnotu. Ta bude vypočítána podle aktuální hodnoty surovin.


Premiový trh 2.PNG


Obchodování

  • Jakmile učiníte nabídku, prémiový trh vám nabídne obchod a hodnotu prémiových bodů zaokrouhlí na nejbližší celé číslo. Pokud nabídku přijmete, budou suroviny převedeny mezi vámi a prémiových trhem.
  • Při prodeji surovin je zapotřebí využití vašich obchodníků z aktuální vesnice, kdežto při nákupu surovin, jsou využiti obchodníci z prémiového trhu. V obou případech je doba dodání surovin stejná.


Daně a růst

  • Při nákupu surovin z prémiového trhu, je malá část z nich uložena stranou a tím bude zvýšena kapacita obchodované suroviny. Každý den probíhá mezi jednotlivými prémiovými trhy na různých kontinentech přesun surovin, aby se zmírnili rozdíly mezi obchodními poměry.