Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Prémiový trh

Prémiový trh nahrazuje funkci obchodování s prémiovými body s hráči. Můžete tak přijmout nabídku kdykoliv, a nemusíte čekat, než vaši nabídku někdo přijme. Zároveň je zde také možné použít prémiové body, které jsou blokovány storno lhůtou.


Prémiové body

  • Prémiové body získané z prémiového trhu, nebudete moci přeposílat na jiný herní účet po dobu 60 dní.


Tržní zásoby a kapacita

  • Na každém kontinentu je jeden Prémiový trh. Každý trh má svoji kapacitu, která určí, kolik zdrojů z každého druhu je trh schopen pojmout. Podle tržních zásob a kapacity je určen poměr pro obchodování. Suroviny tak budou mít menší hodnotu, bude-li trh přesycen a naopak. V případě, že se trh určitou surovinou zcela zaplní, nebude možné daný druh prodávat. Pokud je naopak prázdný, nebude možné nic koupit.


Prémiový trh.png


Vložení nabídky

  • Do políček "Koupit" a "Prodat" můžete vložit obchodní nabídky a uvidíte, jakou mají hodnotu. Ta bude vypočítána podle aktuální hodnoty surovin.


Premiový trh 2.PNG


Obchodování

  • Jakmile učiníte nabídku, prémiový trh vám nabídne obchod a hodnotu prémiových bodů zaokrouhlí na nejbližší celé číslo. Pokud nabídku přijmete, budou suroviny převedeny mezi vámi a prémiových trhem.
  • Při prodeji surovin je zapotřebí využití vašich obchodníků z aktuální vesnice, kdežto při nákupu surovin, jsou využiti obchodníci z prémiového trhu. V obou případech je doba dodání surovin stejná.


Daně a růst

  • Při nákupu surovin z prémiového trhu, je malá část z nich uložena stranou a tím bude zvýšena kapacita obchodované suroviny. Každý den probíhá mezi jednotlivými prémiovými trhy na různých kontinentech přesun surovin, aby se zmírnili rozdíly mezi obchodními poměry.