Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Vojenské tábory:

Kmeny mohou vybudovat vojenský tábor. Členové poté mohou posílat do těchto táborů vojáky ze svých vesnic. Jakmile armáda přijde, bude možno ji poručit útočit dále. Armádu bude moci ovládat pouze její vlastník. Stavba vojenských táborů bude stát členy zlaté mince.

Zlepšení přihlašovacího procesu.


Dk na mobilních telefonech (jen pro PU):

Pokud se budete na DK přihlašovat s mobilních zařízení typu iPhone či Android, setkáte se s kompletně přepracovanou verzí DK. V budoucnu se můžete i nadále přihlašovat na normální verzi, ale ta zůstane ideální pro mobilní telefony s malou obrazovkou.

Oceňování:

Hráči budou moci získat mnoho různých ocenění např. Útočník dne (hráč, který určitý den zabije nejvíce nepřátelských jednotek). Ocenění se bude hráčům zobrazovat v profilu. Tam také uvidíte hráčovi ocenění z jiných světů. Pokud hráč nebude chtít ukazovat své ceny v profilu, vše si bude moci v nastavení vypnout.

Rekrutování (jen pro PU):

Skupiny vesnic se nyní budou zobrazovat i na této stránce.

Rezervace:

Plánování bude pro kmen a spojence jednodušší v mnoha směrech:

Každý hráč si může vesnici rezervovat. Pokud na zarezervovanou vesnici bude chtít zaútočit spolukmenovec či spojenec, dostane hlášení, že tato vesnice je již zarezervovaná. Rezervace můžete sdílet s libovolnými kmeny, podobně jako třeba forum.

(pro PU účty) – rezervované vesnice bude vidět na mapě

(pro PU účty) – rezervace je možné dělat přímo přes mapu

Nabídky zástupu:

Pokud je odmítnuta nabídka zástupu, jméno hráče, který požádal o zástup se nyní objeví v potvrzovacím dialogu

SOS ikona:

Můžete požádat o podporu ještě rychleji tím, že necháte hru vygenerovat BBcode. Stačí jen kliknout na SOS ikonku vedle příchozího útoku

Kmenové fórum:

Před odesláním příspěvku bude možné příspěvek shlédnout ve finální podobě. Hráči, kteří mají práva na skryté forum nebudou moci vidět forum pro důvěryhodné hráče. Správci fora tak budou muset přenastavit práva v kmeni.

Rychlý náhled (jen pro PU):

Nastavení rychlého náhledu bude automaticky obsahovat rekrutovaní stránku.

Mapa:

Možnost změnit barvy cizích vesnich na více rozdílné barvy než bylo doteď možné. (PU) – systém přidělování barev cizím vesnicím projde změnou. Popup - volby přemístěny z dolního okraje pod velkou mapu na pravé straně

Úpravy skupin v náhledech (PÚ):

Vylepšen systém přidávání vesnic do skupin. Posezení nabízí: Po odmítnutí nabídky sitter, bude jméno žadatele nyní zobrazena v potvrzovacím dialogovém

Simulátor:

Pokud špehové objeví ve vesnici kostel, bude po převedení do simulátoru automaticky započítána i víra.


Upozornění email:

Hráči si mohou nastavit, že budou na mail upozorňováni, pokud sklad v jejich vesnici dosáhne maxima surovin.