Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Po delší době, v letošním roce 2018, vývojářský tým vyřešil 378 úkolů, včetně 85 chyb. Byl použit nový systém Push notifikací, který zajistí spolehlivější doručení notifikace na mobilní zařízení. Zlepšení kvality hry, například označení všech vesnic při žádosti o podporu z vlastních vesnic. Nebo vás hra nyní varuje, pokud bude mít zvolená akce nějaké automatické následky; například stažení podpor z vesnic v případě opuštění kmene. Implementovali jsme detekci několika populárních scriptů a robotů. Vylepšení naší Android aplikace: opravili jsme chyby, zlepšili jsme použitelnost i stabilitu, přidali jsme chybějící funkce.

Přepracovali jsme události „Příšera z temné hory“, „Potulný obchodník“ a „Rytířské slavnosti“. Vyvinuli jsme technologii spojení serverů, která umožní hráčům z malých jazykových verzí hrát Divoké kmeny na mezinárodní verzi v jejich mateřštině. Nový systém ukončení světa, vítězná podmínka "Velké obléhání", je již na beta serveru.

Změny a vylepšení

V simulátoru uvidíte přehled, jaké informace může protivník získat o vaší vesnici.

Dynamické skupiny nyní umožňují filtrovat vesnice podle dostupných surovin, podle předem dané hodnoty nebo podle procentního zaplnění skladu.

Nové úspěchy

Již dříve byl v žebříčku Poražený protivník přidán sloupec Jako podporovatel. Nyní jsme přidali obrázky úspěchů pro hráče na nejvyšších příčkách žebříčku poražený protivník jako podporovatel, útočník nebo obránce. Tyto úspěchy mohou být uděleny zpětně, ale pouze u světů, které byly ukončeny po přidání této statistické funkce.

Filtrování příchozích útoků podle hráčského jména nyní používá automatickou nápovědu. Pro filtrování nyní stačí zadat pouze část jména a výsledky budou automaticky filtrovány.


Vylepšení automatického doplnění - vylepšili jsme rychlost funkce automatického doplnění. Filtrování podle hráčského jména je mnohem rychlejší.

Řazení oznámení v náhledu informací o vesnici

Stránka informací o vesnici nyní třídí oznámení podle času vytvoření. Stará přeposlaná oznámení nebudou zobrazena navrchu.


Vylepšení vyskakovacího okna informací o vesnici

Vyskakovací okno informací o vesnici na mapě nyní zobrazuje i oddanost , úroveň hradeb i ostatních budov.

Upozornění pro kmenové úlohy

Jakmile kmen obdrží novou kmenovou úlohu, členové kmenu obdrží oznámení.


Jména hráčů v oznámeních

Všechny výskyty hráčského jména v oznámení byly doplněny o odkazy na hráčský profil.


Staré kontakty

Jakmile je svět uzavřen, spolubojovníci z kmenu budou automaticky přidáni do starých kontaktů. Bude tedy jednodušší je pozvat na nový svět.


Sběr surovin – oprávnění zástupu

Nyní můžete hráči, který vás zastupuje v době nepřítomnosti na účtu, odebrat možnost poslat jednotky na sběr surovin.