Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

S novou verzí 8.16 proběhlo i pár změn, které ovlivníly způsob hry. Netýkaly se přímo hraní, byly spíše zaměřeny na vzhled hry a byla upravena některá nastavení.

Vylepšení uživatelského vzhledu

Vytvořili jsme pár zlepšení uživatelského rozhraní a tím jsme udělali hru intuitivnější.
Tyto změny měly především pomoct přizpůsobit se novým hráčům ke hře a snad se také samotná hra stala na vzhled jednodušší.

Nahradili jsme odkazy akcí tlačítky. Namísto klikání na odkaz s akcí budete nyní klikat na tlačítko.
Nahradili jsme obrázky hlavní budovy a stránky s verbováním miniaturami, aby se lépe rozpoznávaly.
Přesunuli jsme specifické nastavení náhledu vesnice (a hlavní budovy) doprostřed, aby se snížilo množství nepotřebných zobrazovaných informací.

Méně obnovování a klikání

Již se neobnovuje celá stránka, když časovač dosáhne nulové hodnoty, namísto toho jsou aktualizovány pouze informace, které se změnily. Hra tedy bude vypadat trochu rychleji (co se týká reakce) a ušetří Vám to také například problémy se ztrátou souřadnic či počtu jednotek, které jste vložili do nádvoří v době, když se stránka obnovila.
Úkoly se otevírají automaticky v okamžiku, kdy splníte všechny podmínky pro jejich dokončení (okno půjde uzavřít v případě, že byste chtěli roli dokončit později).

Soutěže

Pokročili jsme i se soutěžemi, které jsme vám zmínili ve verzi 8.15. Doladili jsme poslední nedostatky a brzy si je někteří z Vás budou moci vyzkoušet na Beta serveru (pokud ovládáte angličtinu). K nám do hry přijdou snad brzy!

Další zajímavé změny

Odstranili jsme možnost "Klasický náhled (verze 6.5)", neboť se tato možnost využívala pouze zřídka a čas, který se strávil udržováním těchto nastavení, se nyní uvolní pro práci na nových vylepšeních.
Pokud by někteří hráči chtěli používat tento vzhled i nadále, jeho napodobeninu jsme nahráli jako CSS soubor (nastavit si ho budete moci na následujícím místě: Nastavení -> Nastavení -> Cesta k souboru CSS). (Tento soubor můžete získat na požádání u supportu)
Používat grafický balíček a vlastní CSS soubory mohou od nynějška i hráči bez Prémiového účtu.
Hráči, kteří přecházejí na svět Casual, si mohou nyní vybrat, zda chtějí s sebou přesunout i nastavení z Prémiového účtu, nebo ne.

Drobné úpravy

Udělali jsme mnoho menších změn a oprav chyb, abyste měli z hraní hry lepší zážitek. Zde jich několik je:

Nápověda na rabování si nyní zapamatuje poslední způsob, kterým jste třídili oznámení, když se na něj následně vrátíte (např. "vzdálenost" či "poslední informace").
Úspěšná oznámení ze špehování jsou všechna modrá, i když se v nich nachází paladin s předmětem pro špehování.
Hráči, které pozvete do hry, již nejsou nadále přidáni do Vašeho seznamu přátel automaticky.
Přijatá hromadně přeposlaná oznámení se nyní ukládají do specifické složky, namísto do nových oznámení.