Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Živé žebříčky

Body a pořadí se nyní aktualizují bezprostředně po změně, už nebudete muset čekat.

Dosažené úspěchy

Přejmenovali jsme Ocenění na Úspěchy, neboť tento nový název to vystihne lépe. Rozsáhle jsem vylepšili prezentaci úspěchů, a to jak pro denní, tak i pro ostatní úspěchy. Nyní je přehled úspěchů snadno přístupný přes profil, který je samostatně uveden v hlavním menu.

Změny v Menu

Odkaz na mapu byl přesunut, nyní již není vedle vesnice, neboť jsme zjistili, že noví hráči měli problémy s jeho nalezením, protože očekávali, že ho najdou v hlavní nabídce stejně jako ostatní důležité věci, které jsou dostupné z hlavní nabídky. Profil je nově vytvořené menu, kam byly umístěny specifické informace - Profil hráče, dosažené Úspěchy, Přátelé a Seznam blokovaných. Odhlásit a Poznámkový blok jako nejméně používané složky, lze nyní najít na dolní liště, tím bylo získáno místo pro Mapu a Profil. Odstraněna volba Blokovat hráče z Nastavení a Zprávy. Nyní je to nově v nabídce Profil. Nabídka Kmen je posunuta za Žebříčky.

Mapa

Zvýšení standartní velikosti mapy, bez prémia od 8x8 do 9x9. Zobrazení souřadnic je umístěno přímo na mapu tak, aby tam bylo více prostoru pro samotné mapy. Přidána možnost používat grafickou mapu v mobilní aplikaci.

Ostatní

Přidána možnost neptat se znovu při koupi něčeho za prémiové body, tuto možnost je možné obnovit v Nastavení. Přidána volba pro mazání oznámení, nyní si můžete vybrat, po jaké době se budou archivovaná oznámení mazat (maximálně 2 roky, výchozí nastavení je 3 měsíce), přidáno, aby se usnadnila manipulace oznámeními. Nové zobrazení aktivních účinků v náhledu vesnice, které kombinuje informace od vlajek a kostela a také zobrazuje posilnění, které může mít nějaký účinek na vaši vesnici. První tři nejlepší hráči a kmeny světa budou v žebříčku speciálně graficky zvýrazněni. Přidána možnost pro přístup k mobilní verzi Divokých kmenů na [[1]] adrese Přidána možnost zadat sdílení internetového připojení při předběžné registraci. Jako prevence zneužívání pozvánek do hry, bylo přistoupeno k tomu, že bude možné během jednoho dne pozvat do své blízkosti pouze prvních 5 hráčů. Mimo to, nebude možné po dobu 21 dne útočit na žádné vesnice umístěné blízko vás díky pozvání, během stejné doby ani tyto vesnice pozvaných hráčů, nebudou moci útočit na vás. Různá drobná vylepšení a opravy chyb.