Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Změny a vylepšení


Barikádová bitva

Před aktualizací vás tato minihra přesměrovala na stránku náhledu události, poté co jste zaútočili na barikádu a nebyli v útoku úspěšní. Neobjevila se žádná informace o tom, že jste část barikády prorazili nebo že jste na ni právě zaútočili. Aby se předešlo případným komplikacím, změnili jsme následující: Už nebudete nuceni opustit obrazovku útoku na barikádu, pokud ji celou neprorazíte. Byla přidána modrá ikonka mapy k barikádám, které nebyly proraženy Zpráva ve vyskakovacím okně po porážce bude změněna z pokračovat na mapa události. Pokud Vám zůstane poslední jednotka, zobrazí se nové tlačítko pro přesun na obrazovku s výběrem jednotek.


Limit zkušeností Paladina

Abychom zamezili zneužívání systému, upravili jsme systém získávání zkušeností Paladina. Získané zkušenosti Paladina se nyní upravují podle určitého množství podpory. Váš Paladin bude získávat zkušenosti i nadále, avšak křivka jejich získávání nebude tak strmá.


Informace: Aktualizace fóra

Připomínka: z důvodu aktualizace fóra mohou hráči dostat soukromou zprávu ohledně jejich účtu na fóru. Toto nastane v případě, že se jméno na fóru liší od herního jména ve hře, více účtů a podobně. Pokud Vám tato zpráva přijde, kontaktujte prosím herním podporu.