Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Výzvy

Odměny za výzvy nyní získají vítězné týmy v každé měřené kategorii zvlášť: Světový vítězové, vítězové jazykové verze a globální vítězové - Budete mít možnost vidět, jak moc jste přispěl k výsledku svého týmu na vašem světě a porovnat ji oproti průměru.


Obchod

Přidán graf, který bude zobrazovat nedávný cenový trend obchodu a pomůže vám vytvořit takovou nabídku, která bude na tržišti přijata. Graf se zobrazí až poté, jakmile zvolíte suroviny, kterými chcete učinit nabídku. Grafy cen budou k dispozici až od 19. března.


Vytvořeno několik vylepšení na trhu tak, aby vše bylo ještě jednodušší. 8.20market2.png

Prémiový účet

- Rezervované vesnice se budou nyní zobrazovat v profilu hráčů.

- Příchozí útoky, které byly přejmenovány tak, aby obsahovaly název jednotky, budou mít nyní obrázek jednotky, pro lepší vizuální přehled, zobrazený před svým názvem.

Rezervace.jpg

Simulátor

- Dopadne-li simulovaný útok vítězstvím obránce, zobrazí se vám počet útoků, které jsou zapotřebí k vítězství útočníka.


- Přidána možnost na opevnění zaútočit katapulty.

8.20sim.png

Ostatní změny

- Přidána stránka žebříčku, který zobrazuje dominanci kmenů na těch světech, které mají dominanci v podmínkách vítězství (POZOR: Na starších světech se tato funkce nemusí správně zobrazovat).

8.20dominance1.png

- Přidány minimapy, které zobrazují rozsah víry kostela na jeho obrazovce. 8.20church.png

- Přidána lišta s průběhem probíhající výstavby budovy, která mimo jiné bude také zobrazovat i to, v jaké době byla urychlena za pomocí prémiových funkcí či bonusů. Zrychlení výstavby či rekrutování jednotek nyní také ovlivní budovy a jednotky, které se vytvářejí a to tehdy, jakmile bude toto urychlení aktivované či deaktivované.

8.20build.png

- Zjednodušené a fixní zobrazování úspěchů z jiných světů: Úspěchy budou nastavené tak, aby úspěch získaný na Světě XY byl zobrazen na jiných světech, jako "Úspěch získaný na Světě XY." - Jestliže jste blokovali možnost zasílání pozvánek emailem pro vaši adresu, budete moci v nastavení tuto možnost vráti zpět. - Prémiový účet zdarma za pozvání jiného hráče do hry (při dosažení určitého počtu bodů), se nyní neaktivuje automaticky, ale bude uložen ve vašem inventáři. - Odstraněn odkaz "Editovat skupinu" na každé stránce náhledů. Tato funkce je nyní k dispozici na obrazovce skupin. - Textové a drobné vizuální vylepšení - Opravy různých chyb