Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Změny a vylepšení


Seřazení skupin na mapě

Na přání našich hráčů jsme nově přidali možnost seřadit skupiny na mapě dle hráčského uvážení. Do této doby byly skupiny řazeny vždy jen podle času jejich vytvoření.

Stačí jen kliknout na "Spravovat zvýraznění" a posunout následně vlastní skupiny, čímž změníte jejich pořadí na mapě. Nově bude možné také zvolit, jaká ikona skupiny se vám na mapě zobrazí. Pevně věříme, že vám tato novinka ulehčí ještě více orientaci na mapě.


Seřazení náhledu jednotek

Pokud máte vojenské jednotky rozházené v několika vesnicích, nebylo doteď možné je v přehledu třídit podle vzdálenosti. Zapracovali jsme na tom a nově by už třídění jednotek podle vzdálenosti v jiných vesnicích neměl být problém.


Změny ve ztrátě kmenové prestiže

Trochu jsme také pozměnili to, jak funguje ztráta kmenové prestiže.

Je-li nějaký hráč zablokován herní podporou, už neztratíte prestiž, pokud jej z kmene vyhodíte. Nezáleží na důvodu ani na délce blokace, pokud vyhodíte zablokovaného hráče, prestiž neztratíte.


Novinka na Beta serveru - Nový systém úloh!

Od pondělí 26.10. spustíme na Beta serveru nový svět ZZ3, kde si můžete vyzkoušet nový systém úloh, který vás bude doprovázet v začátku hry prvními kroky na Divokých kmenech. Přepracovali jsme celé rozhraní úkolů, aby bylo přístupnější, napínavější, ale také užitečnější pro všechny hráče - začátečníky i ty zkušené! A hlavně doufáme, že bude mnohem lépe vypadat. Jednotlivé úkoly budou nově přesunuty do skupin v rámci jednotlivých řetězců úkolů, které budou tak naprosto odlišné od těch, na které jste byli zvyklí doteď. Odměny budou také upraveny. Nechte se překvapit a otestujte to na našem beta serveru.

Quest1.jpg

Quest2.jpg