Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Vylepšení začátečnické ochrany


Pokud hráč v době své začátečnické ochrany zaútočí na jiného hráče, který nebude pod začátečnickou ochranou, jeho ochrana skončí a od té chvíle na něj může být útočeno běžným způsobem.

Před odesláním útoku v době začátečnické ochrany se vám zobrazí varovná zpráva o tom, že potvrzení odeslání útoku zruší vaši začátečnickou ochranu. Pokud potvrdíte útok během začátečnické ochrany, ochranu ztrácíte okamžitě a útok bude odeslán jako obvykle.

Pokud při zobrazení výše uvedené zprávy útok nepotvrdíte, zachováte si nadále svoji ochranu (ovšem útok nebude logicky odeslán).

Začátečnická ochrana končí pouze v případě, že zaútočíte na jiného hráče. Útokem na barbarskou vesnici ochranu neztrácíte. Začátečnická ochrana skončí ve chvíli, kdy útok na jiného hráče odešlete (začátečnická ochrana se nevrací v případě, že útok zrušíte před jeho dopadem).

Útok se špehy je považován za běžný útok, takže po jeho vyslání v době ochrany svoji začátečnickou ochranu také ztratíte.

Pokud ztratíte svoji začátečnickou ochranu a ze hry se odhlásíte a znovu přihlásíte, nebude vám udělena nová ochrana. Pokud je hráči dobyta poslední vesnice a rozhodne se na stejném světě začít znovu, získá novou začátečnickou ochranu. Pokud dá hráč zrušit účet a začne znovu na stejném světě, jeho začátečnická ochrana bude znovu aktivní.

8227.jpg