Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Změny v oznámování v nabídce

Provedli jsme několik změn ve způsobu zobrazení oznámování v nabídce. Zejména to, že se nyní zobrazují čísla vedle oznámení uvadějící počet nových oznámení.


Dále:

- V menu se nyní zobrazí nový příspěvek v kmenovém fóru: okamžitě, bez opětovné načtení stránky.

- Přidána oznámení o nových žádostech o přátelství a o pozvánkách do kmenu.

- V případě, že není nic nového, ikona automaticky zmizí.

Tržiště

- Změna formulací některých voleb nabídek na tržišti pro jasnější porozumění. Uspořádání položek v menu bylo uspořádáno tak, aby zobrazovalo nejužitečnější obrazovky jako první.

- Prémiová funkce "Správce zásob" se přesunula do seznamu nabídek. Myslíme si, že je to mnohem lepší než staré umístění (V horní části obrazovek "Moje nabídky" a "Další nabídky") a to ze 3 důvodů:

Nyní zabírá méně místa

Nyní může zdroj ukázat více příslušných výměn založený na tom, co vyhledáváte.

Stará poloha vyvolávala některým hráčům pocit, že je třeba zaplatit prémiovými body za využití "Moje nabídky" a "Další nabídky", neboť to bylo v horní částí stránky.


- Namísto zobrazení prázdného poměru v nabídkách prémiových bodů, tržiště nyní zobrazí, jakou hodnotu má 1 prémiový bod ve zdrojích dle dané nabídky. Pomůže Vám to nyní vyhledat lepší nabídky, stejně jako zobrazení poměru nabídek surovin za suroviny.

- Některé zlepšení rozložení tržiště v mobilní verzi, zejména, aby stránka nebyla příliš zaplněna, abyste snadněji klikali na mobilu.

- Provedeny změny v obchodování s prémiovými body, co se týče blokování a stránky. Prémiové body získané nákupem určitými způsoby, které mají stanovenou storno lhůtu, budou nyní blokovány k obchodování na tržišti podobně, jak je tomu při blokovány u volného přeposílání jinému hráči . Máme pocit, že tyto změny zajistí lepší využití možností pro všechny hráče.

Sdílení vojenských příkazů

Po globální anketě, kterou jsme uspořádali v červenci o této funkci, která obdržela pozitivní výsledek, jsme přidali možnost prohlédnout příkazy svých spolukmenovců při informacích o vesnici, ze které útočí. Poznámka: Je potřeba prémiový účet (Navazuje na existující funkce prémiového účtu).

Sdílené příkazy zobrazují pouze jejich přibližnou sílu, která se zobrazí pomocí existujícího příkazu systému ikonek.

- Vyhledejte "Sdílení vojenských příkazů" ve svém Nastavení a vyberte, se kterými spolukmenovci chcete sdílet příkazy a jaké příkazy chcete vidět.

- Budete mít možnost vidět příkazy svého soukmenovce, pokud zvolíte, že je můžete vidět.


Ostatní změny - Přidáno více informací o tom, jak získat vlajky a jaký je Váš průběh k získání další vlajky.

- Přidána možnost zobrazit stav Správce účtu pro jednu vesnici z náhledu vesnice.

- Přidána možnost pro vůdce kmene, která umožňuje hráčům připojit se k jejich kmenu bez žádosti o vstup. Máme pocit, že to pomůže novým hráčům připojit se jednoduše ke kmenu a umožnit kmenům efektivněji integrovat nové členy.

- Přidán nový úspěch podle toho, jak dlouho hrajete, například za 1 rok, 2 roky, atd., po získání tohoto úspěchu se postupně zvýší množství prémiových bodů, které obdržíte, s těmito prémiovými body nelze obchodovat, ani je převádět.

- Oznámení o nových zprávách a o pokroku úspěchu, které se objevují v pravém dolním rohu, nyní zůstanou po delší dobu, pro lepší čitelnost.

- Rekrutace jednotek: hodnoty již nebudou začínat na 0, ale bude opět možné použít hodnoty navrhnované vaším prohlížečem v jeho historii.

- Položky Pomocníka rabování budou nyní seřazeny podle vzdálenosti od výchozího místa.

- U zpráv se soukmenovci a hráči ze seznamu přátel a také u příspěvcích na kmenovém fóru se nyní zobrazí ikonka telefonu, pokud byly odeslány z mobilního zařízení.

- Uvítací zpráva v kmenu byla přesunuta na stránku "Vlastnosti" v menu kmene.

- Provedené určité změny v rozvržení Rezervačního systému, s tím, že vedení kmene může zakázat či povolit Rezervační systém pro jejich kmen.

- Nejsou-li v dynamické skupině definovány žádné filtry, nebudou do ní patřit žádné vesnice.

- Očekáváte nějaké další vylepšení dynamických skupiny? - Nyní jsme ve fázi sbírání informací Vašich názorů a díváme se na možnosti, jak je ještě vylepšit.

- Drobná vylepšení uživatelského rozhraní

- Opravy chyb