Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Verze 8.34.1

Přepnutí na https

Již dříve jsme oznámili naše plány ohledně přepnutí na https. Přepnutí proběhne při této aktualizaci. Na většinu hráčů by tato změna neměla mít vliv, děláme to proto, aby Vaše účty byly ještě více zabezpečeny proti zneužití. Nicméně, pokud využíváte skripty (v rychlém náhledu), které se pokoušejí připojit na externí server, mohou přestat fungovat. Je to proto, že prohlížeče automaticky blokují jakýkoliv nezabezpečený odkaz, pokud prohlížíte zabezpečené webové stránky.

V současné době existuje řešení, které umožní některým skriptům v rychlém náhledu fungovat, i když bude načítán skript, který může být detekován jako nezabezpečený. Tato možnost zde však zůstane pouze 3 týdny, pak už nebudete moci přidat skripty, které jsou tzv. nezabezpečené a po dalších 3 týdnech přestanou všechny skripty, které jsou nezabezpečené, úplně fungovat.

Pokud chcete předejít možným budoucím problémům, měli by autoři skriptů jednat nyní a ujistit se, že jejich skripty odkazují na zabezpečený odkaz.


Změny


Byly přidány další ikonky v oznámeních.

Budete moci používat rychlý náhled pomocí klávesových zkratek, i přesto, že bude rychlý náhled skryt.

Nyní bude možné přepínat paladinovy předměty, nezávisle na stavu samotného paladina (zda je mrtev nebo živ).

Bylo znemožněno využívat vlastní css styly a grafické balíčky, tak, jak je uvedeno ve verzi 8.34. Pokud má někdo i přesto zájem využívat své vlastní css styly v budoucnu, jsou možnosti jako rozšíření prohlížeče, které mohou plnit stejnou funkci. Nadále zůstává možnost využívat grafické balíčky vytvořené vítězi grafické soutěže k výročí 10. let Divokých Kmenů.

Název skupiny na mapě bude automaticky aktualizován při změně názvu skupiny vesnic.

Bude možné zobrazit více než 100 zpráv na jednu stránku (do 1 000).