Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Tato aktualizace obsahuje několik vylepšení hry jako je sdílení obecných poznámek, zavedení smajlíků pro chat a novou možnost - přemístit svou vesnici k vašemu příteli.


Sdílení poznámek o vesnici

Notesharing.png


Nyní se můžete podělit o poznámky u vašich vesnic s přáteli i s členy kmenu! Můžete si vybrat přátele nebo kmen, se kterými chcete poznámky sdílet, stejným způsobem, jako u sdílení příkazů. Můžete si také vybrat, zda chcete u vlastních vesnic poznámky sdílet nebo ne. Nastavení sdílení najdete v menu Nastavení - Sdílení poznámek o vesnicích.

Přemístění blíže ke kamarádovi

Friendrelocate.png

Přihlásili jste se na svět a ocitli jste se v izolaci, daleko od svých přátel? Bez obav! Nabídka Přemístění vám dává nyní možnost přesunout vaši vesnici blíže ke kamarádovi.


Smajlíci

Emojii.png

Obohaťte svoji komunikaci v chatu o jednoho nebo více smajlíků z mnoha! Kliknutím na smajlíka v okně chatu se vám zobrazí seznam dostupných smajlíků, které do chatu také můžete přidat za pomocí jejich zkratky.


Ostatní změny

- nové položky v inventáři jsou nyní výrazněji zobrazeny - zvýraznění na mapě přidané kmeny, se nyní zobrazí ve vyskakujícím okně s informacemi o názvu kmene, jeho zkratce a obrázkem.