Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Tato aktualizace vám umožní zobrazit a použít v simulátoru vylepšení získaná z různých událostí a také přidá systém okamžité aktualizace surovin.


Použití vylepšení v simulátoru

Simulator.png


Přidali jsme do hry něco, co si mnozí z vás opravdu přáli - možnost použít v simulátoru vylepšení získaná z různých akcí a událostí. Mnoho z vás určitě během události "Útok na hrad" získalo spoustu zajímavých položek a nyní je konečně můžete otestovat ve vašem simulátoru. Můžete si vybrat přidat buď jen 1 vylepšení a nebo i více a to jak na stranu útočníka, tak na stranu obránce. Nezpomněli jsme přidat ani ty exotičtější bonusy, jako je zesilovač vlajky či zesilovač poškození katapulty.

Hráči s prémiovým účtem mohou dokonce vložit bonusy své aktuálně zobrazené vesnice přes tlačítko "Tato vesnice". Stejně tak bude možné vložit také bonusy přímo z oznámeních kliknutím na odkaz "Vojsko zadat do simulátoru".

Okamžité aktualizování surovin

Nyní můžete vidět změny u vašich surovin ihned! Jakmile se vrátí některý z vašich útoků či obchodníků se surovinami, jejich stav se změní okamžitě, nebude tak nutné aktualizovat načtení stránky.

Ostatní změny

Výpočet morálky nyní funguje také v mobilních aplikacích.