Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Aktualizace obsahuje mimo jiné i nový způsob přesunutí na Casual svět. Nově bude možné se na Casual přesunout i bez nutnosti nechat si zabrat poslední vesnici.


Jednodušší způsob přesunutí na Casual svět Po 14 dnech hraní na světě, budete mít možnost přesunout jednu ze svých vesnic na Casual svět. Pokud máte více vesnic, přesout si můžete pouze jednu vesnici a to tu s největším počtem bodů. Vojsko přesunout nelze a ostatní přesunuté věci budou spojené s aktuálním světem, odkud se na Casual přesouváte.

Možnost "Přesunout na Casual" naleznete pod nastavením v hlavním menu hned pod možností "Restart". Vaše vesnice a vojsko na aktuálním světě, budou i po přesunutí stále k dispozici a můžete pokračovat i zde, pokud budete nadále chtít.

Přesunutí položek z inventáře na Casual svět

Při vstupu na Casual svět si budou moci hráči přesunout i jednotlivé položky z inventáře, stejně jako i své prémiové funkce. Při přesouvání položek z inventáře je potřeba brát v úvahu, že některé položky nebude možné přesunout a to z důvodu, že nemusí na základě být kompatibilní s nastavením světa. Při přesouvání položek obdržíte informaci o tom, které položky nebylo možné přesunout a proč. Položky, které nebylo možné přesunout, zůstanou k dispozici na současném světě.

Přesunutí prémiových funkcí na Casual svět

Po přenesení na Casual svět obdržíte informaci o tom, které prémiové funkce byly společně s vámi přesunuty.

Oznámení z událostí

Na základě vašich názorů jsme vytvořili novou sekci v oznámeních, kde se vám budou zobrazovat všechna oznámení z našich herních událostí. Tento způsob by měl být pro vás mnohem jednodušší a vy tak budete moci vaše oznámení ještě lépe spravovat.

Změny popisků v inventáři

Jednotlivé položky v inventáři budou mít nyní nové popisky, které vám poskytnou více informací o použitelnosti dané položky.