Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Tato verze obsahuje vylepšení v systému špehování a ve fungování Prémiového trhu.


Změny v systému špehování

Udělali jsem několik změn týkajících se systému špehování, které mají být nápomocny lepšímu porozumění, jak systém funguje. Po převedení na novou verzi bude špehování probíhat takto: V třístupňovém systému zkoumání budou špehové moci vyšpehovat jednotky, budovy, suroviny i jednotky mimo vesnici a to podle toho, na jakém stupni výzkumu při špehování budou. Tam, kde je Paladin s předměty, budou špehová moci vyšpehovat jednotky, budovy a suroviny (i vojáky mimo vesnici, pokud Paladin bude vybaven Kalidovým dalekohledem). Při všech ostatních nastavení špehování, budou moci špehové vyšpehovat jednotky, budovy, suroviny a také jednotky mimo bránící se ves. Budou odstraněna všechna nastavení, kdy špehové mohli odhalit pouze jednotky ve vesnici a nic jiného.


Zlepšení Prémiového trhu

Na základě našich poznatků jsme se rozhodli udělat pár změn v systému Prémiového trhu: Zvětšili jsme základní i celkovou kapacitu na začínajících světech. Od aktualizace bude trh začínat s 25 000 surovinami a kapacitou 50 000 surovin.

Také jsme si všimli, že v určité fázi hry zůstává Prémiový trh zcela zaplněný, takže v něm neprobíhají žádné obchody. Od nynějška, pokud bude trh plný a nikdo ho nebude používat, i tak jeho kapacita postupně poroste.

Další změny v zlepšování Prémiového trhu plánujeme i do budoucnosti.


Poděkování na fóru

Nyní můžete poděkovat na kmenovém fóru za příspěvek i v tématu, které je již uzavřené.