Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

V nové verzi se můžete těšit na žebříček, kde každý hráč uvidí, jak moc jeho soukmenovci přispěli kmenu kmenovou prestiží. Navíc verze přináší několik drobných oprav a vylepšení.


Kmenové schopnosti - darování prestiže

Na obrazovce kmenové prestiže nyní naleznete také tabulku, která zobrazí kolik jednotliví členové kmene přispěli kmenu prestiží v minulém týdnu a kolik celkově. Přehled si můžete zobrazit kliknutím na tlačítko "Žebříček" na obrazovce kmenových schopností. Prestiž, získaná před aktualizací na verzi 8.96, nebude do žebříčku započítána.

Kmenove schopnosti.jpg


Skrytí/zobrazení úspěchů

Chcete-li jednodušeji zvolit, které úspěchy ve svém profilu chcete zobrazovat a které ne, můžete nyní kliknout na políčko "Zvolit vše" ve spodní části seznamu.

Skryti zobr uspechu.jpg


Využívání žoldnérů během začátku události Útok na hrad

Při začátku události "Útok na hrad" se mohlo stát, že hráči událost hráli, aniž by se jim aktivovali všechny dostupné úkoly. Bylo pak možné používat žoldnéry bez toho, aniž by byli započítány do jednotlivých úkolů. V budoucnu by se již na obrazovku události mohli dostat pouze hráči, kteří budou mít všechny úkoly aktivní a připravny k plnění.


Historie hry

Nedávno jsme s vámi sdíleli časovou osu Divokých kmenů, od počátku hry až po současnost. Nyní se k ní kdykoliv dostanete a to kliknutím na "Historie" na hlavní stránce hry.


Opravy chyb: Úkoly blokovaly hráče

Ve vyjímečných situacích se mohlo stát, že hráči byli zablokováni kvůli úkolům, které dosáhly neplatného stavu. Nyní by se to již stávat nemělo.


Přesunutí úkolů na Casual svět

Úkoly, které není možné splnit na Casual světech, se nyní již nebudou společně s hráčem na Casual přesouvat.


Obyvatelstvo po zbourání budovy

Jakmile zničíte budovu, mohlo se stát, že vaše populace nebyla správně přepočítána. Nyní by se to již stávat nemělo.

Grafické balíčky

Nabídka na grafické balíčky už na nových světech není.