Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Bezpečnost

Možnosti odhalení vašeho hesla

Vaše heslo je šifrováno a nelze rozšifrovat. Avšak existuje několik možností, jak někdo získá vaše heslo.


Možnosti jsou:

1. Zvolili jste heslo, které je snadno odhalitelné.

2. Přihlásíte se do účtu na veřejném počítači a uložíte heslo do toho počítače. Je také možné, že někdo Vás sleduje, jak ho vkládáte.

3. Stal jste se obětí podvodu.

Prevence před odhalením hesla

Svoji ochranu hesla berte vážně, je to lepší než pozdě naříkat u herní podpory. Napíšeme vám pár typů, jak svoje heslo co nejvíce chránit.


Typy jak ochránit heslo

1. Vaše heslo by nemělo být stejné jako vaše jméno nebo příjmení. Stejně nevhodné je "1234" nebo "heslo". Nejlepším způsobem hesla je složení číslic, malých a velkých písmen, případně znaků, které jsou na Divokých kmenech povoleny. Zní to komplikovaně, ale zvýší to bezpečnost vašeho účtu.

Příklad ideálního hesla

c22d5g632Ans

Špatné heslo

1234

2. Pokud se přihlásíte na veřejných počítačích, např. ve škole nebo internetové kavárně, je důležité nevolit možnost "zůstat stále přihlášen". Vždy vyberte ne, když jste tázáni, pokud chcete uložit heslo. Je také důležité, aby vás nikdo při přihlašování nesledoval.

3. Nevolte si stejné heslo od vašeho herního účtu jako u vašeho emailu, ze kterého jste se registrovali do hry, jelikož pokud se vám někdo nabourá i na váš email, těžko vám heslo na daný email znovu vrátíme.

4. Nikde si své heslo nepište, do mobilu, na papír ani nikam jinam. Nikdy nevíte, kdo dané heslo může objevit.

5. Pokud máte jakékoliv podezření, že se vám někdo na váš účet logoval skrz heslo, v zájmu bezpečnosti si své heslo raději změňte. Také se doporučuje preventivně si měnit heslo jednou za určitý čas, třeba jednou týdně.


DK tým (Support) od vás nikdy nebude požadovat vaše heslo.

Rady a povinnosti

Každý hráč, který se bude vydávat za support a bude vyžadovat vaše heslo, musí být okamžitě nahlášen supportu! Budete-li chtít, aby se o váš účet staral, např. po dobu vaší dovolené, jiný hráč, použijte Režim dovolená.


Myslete na to, že předání hesla je zakázané pokud nedodržíte dané podmínky popsané v pravidlech hry!


Pokud se i tak stane a Váš účet je zcizen, pak kontaktujte Support přes Ticket