Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

Ve světě Divokých Kmenů mezi sebou mohou hráči obchodovat se svými surovinami. Výměna se provádí na tržišti. Suroviny mezi vesnicemi přenáší obchodníci. Každý obchodník jich unese 1000.

Sekce Rozeslat suroviny slouží k volnému rozesílání surovin. Stačí zvolit cílovou vesnici a počet odesílaných surovin. Volné rozesílání svému kmeni je umožněno po měsíci hry, rozesílání ostatním hráčům po dvou měsících.


Rozeslat suroviny


V sekci Vlastní nabídky můžete na trh posílat své suroviny. Při vytváření nabídky také můžete zvolit maximální dobu cesty. Ostatní hráči poté mohou vaši nabídku přijmout.


Vlastní nabídky


V sekci Cizí nabídky naopak vidíte nabídky ostatních hráčů. Je zde také filtr, ve kterém můžete zvolit, jakou surovinu hledáte i jakou nabízíte, nastavit maximální poměr i maximální dobu dodávky nebo zobrazení pouze nabídek členů kmenu.


Cizí nabídky


Graf

8.20market 2.PNG

Přidán graf, který bude zobrazovat nedávný cenový trend obchodu a pomůže vám vytvořit takovou nabídku, která bude na tržišti přijata. Graf se zobrazí až poté, jakmile zvolíte suroviny, kterými chcete učinit nabídku. Grafy cenového trendu obchodu se nezobrazují ve světech, kde je obchod omezen pouze na poměr 1:1.