Obchodování s prémiovými body

Z Wiki

Přejít na: navigace, hledání
25u2nw2.png

Funkce obchodování s prémiovými body přináší do hry nový způsob, jak získávat prémiové body výměnou za suroviny a naopak. Jak to hráči mohou provést? Jednoduše, zcela klasickým způsobem na tržišti, kde pouze zadají vlastní nabídku a rozhodnou se, zda chtějí prémiové body nabídnout či získat výměnou za suroviny. Stejným způsobem hráč může přijímat i nabídky od jiných hráčů.


Upozorňujeme, že jakékoliv zneužívání funkce, může být potrestáno vyloučením ze hry.


A1tuf7.png


Existuje nějaký limit pro obchodování s prémiovými body? Ano, při obchodu musíte nabídnou minimálně 10 surovin a zároveň musí být nabídka v takovém poměru, aby za každých 1000 surovin byl nabídnut minimálně 1 prémiový bod a za každých 1000 surovin bylo nabídnuto maximálně 2000 prémiových bodů.


Proč se obchodování s prémiovými body zavedlo? Chceme tímto dát možnost všem hráčům, aby mohli prémiové body získat i jinak, než jen platbou. Pokud tak hráč bude mít přebytek zbytečných surovin, může je využít právě výměnou za prémiové body.


Bude se obchodování s prémiovými body zavádět na všech světech? A co na starých světech? Možnost obchodování bude aktivní na všech nově spuštěných světech, na staré světy se tato funkce zatím nebude přidávat.


Kdy obchodování začne? Svět CZ34 bude prvním českým světem, kde bude tato funkce nastavena.

Storno lhůta

Storno lhůta je doba, po kterou hráč zakoupené prémiové body nemůže použít k přeposlání a obchodování na Prémiové tržnici.

Jsou to například prémiové body zakoupené prostřednictvím některých platebních metod, PB z propagačních akcí. Tyto prémiové body je možné použít na jiné prémiové funkce ve hře.