Obchodování s prémiovými body

Z Tribalwars Wiki CZ
Jump to navigation

Tato funkce byla pouze na některých světech, nyní je nahrazena funkcí Prémiový trh.

Funkce obchodování s prémiovými body přináší do hry nový způsob, jak získávat prémiové body výměnou za suroviny a naopak. Jak to hráči mohou provést? Jednoduše, zcela klasickým způsobem na tržišti, kde pouze zadají vlastní nabídku a rozhodnou se, zda chtějí prémiové body nabídnout či získat výměnou za suroviny. Stejným způsobem hráč může přijímat i nabídky od jiných hráčů.


Upozorňujeme, že jakékoliv zneužívání funkce může být potrestáno vyloučením ze hry.


A1tuf7.png


Existuje nějaký limit pro obchodování s prémiovými body?

  • Ano, při obchodu musíte nabídnou minimálně 10 surovin a zároveň musí být nabídka v takovém poměru, aby za každých 1000 surovin byl nabídnut minimálně 1 prémiový bod a za každých 1000 surovin bylo nabídnuto maximálně 2000 prémiových bodů.


Proč se obchodování s prémiovými body zavedlo?

  • Chceme tímto dát možnost všem hráčům, aby mohli prémiové body získat i jinak, než jen platbou. Pokud tak hráč bude mít přebytek zbytečných surovin, může je využít právě výměnou za prémiové body.


Na kterých světech je tato funkce?

  • Možnost obchodování je aktivní na všech spuštěných světech.
  • Svět CZ34 byl prvním českým světem, kde byla tato funkce nastavena.


Storno lhůta

  • Storno lhůta je doba, po kterou hráč zakoupené prémiové body nemůže použít k přeposlání a obchodování na Prémiové tržnici.
  • Jsou to například prémiové body zakoupené prostřednictvím některých platebních metod, PB z propagačních akcí. Tyto prémiové body je možné použít na jiné prémiové funkce ve hře.
  • Informaci o počtu bodů a datu, od kdy se mohou blokované body používat, naleznete po kliknutí na značku "i".


Premblok1.jpg

Premblok.jpg