Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

- verze 8.0 byla do hry implementována dne 5. 12. 2011

Tajemství - nový cíl hry
S verzí 8.0 byla do hry implementováno Tajemství. Kmen musí vlastnit po jednom objevu či vynálezu ze sady Tajemství, poté se spustí závěrečný odpočet a svět bude ukončen.

Předregistrace
Nově zavedaná je taktéž předregistrace na nový svět. Jakmile se určí datum otevření, otevře se zároveň i předregistrace. Vše spočívá v tom, že se na hlavní stránce jednoduše přihlásíte na nový svět, přičemž můžete rozeslat pozvánku svým spoluhráčům, nebo pozvání přijmout. Systém pozvání se po spuštění světa pokusí tebou pozvané hráče automaticky umístit do Tvého okolí.

Kmenové války
Statistiky kmenových válek se zcela pozměnily. Přibyla možnost zobrazit statistiky ve dvou různých grafech. Taktéž je zde nově zavedená filtrace, pomocí které lze zobrazit pouze aktivní hráče či jednotlivé kmeny. Taktéž přibyla možnost pozvat jiné kmeny a vytvořit tak multikmenovou válku.

Kmenový plánovač útoků
K razantnímu usnadnění hromadných útoků přibyl Kmenový plánovač útoků, díky němuž si může každý člen kmene prohlédnout plán útoků a to i těch falešných.

Tutorial
Nováčkům razantně usnadní pohyb ve hře tzv. Tutorial. Jde o jednoduché úkoly, které hráče seznámí s principy hry.

Mapa
Všimli jsme si, že jak světy dospívají (stárnou), kmenové oblasti se často příliš rozrůstají, minimapa je na ně moc malá a mapa světa zase moc velká. Rozhodli jsme se proto umožnit změnu velikosti minimapy. Oproti dřívějšku ji lze zvětšit až dvojnásobně.

Řazení vesnic
Vzhledem k velkému množství zobrazovaných vesnic v náhledech, jsme se rozhodli tuto možnost rozšířit. Přidali jsme několik dalších kritérií, podle kterých můžete seřadit svoje vesnice.

Oznámení
Nově přibyla filtrace jednotlivých oznámení. Taktéž vyhledávání dle názvu.

BB-kód
Do seznamu BB-kódů byl zařazen nový BB-kód podobný [coord], avšak je rozšířen o rezervaci vesnice - [claim]. Dále kód [unit] (jednotka) a [building] (budova).

Ocenění
Přibyly dvě nová ocenění. Úspěšná rekrutace a Pokořitel opevnění.

Ostatní
- razantní snížení doby stavby budov v počátcích hry
- hromadné rušení rekrutace
- pořadí fronty v kovárně
- tlačítko "Poděkovat" na fóru kmene

Obsáhlejší seznam najdete na českém DK fóru zde.