Pomocník rabování

Z Tribalwars Wiki CZ
Jump to navigation
Správce účtuSprávce vesniceSprávce jednotekSprávce tržištěSprávce zásobPomocník rabováníZvýšení produkce surovin


Pomocník rabování nabízí efektivní a pravidelné rabování surovin v barbarských vesnicích.


  • Pomocníka rabování je nyní možné zakoupit samostatně, je však také součástí balíčku Správce účtu.
  • Pomocník rabování má nyní své místo v nabídce.
  • Zkratka "C" – na klávesnici byla změněna, aby zohlednila světy, které vyžadují více špehů k úspěšnému špehování.
  • Od verze 8.25 bylo přidáno několik nových filtrů v Pomocníkovi rabování, včetně možnosti skrýt vesnice, které právě byly napadeny. Dále pak přesunutí nastavení "velikost strany" na viditelnější místo a při úpravě šablon nepřijdete o stránky, které jste sledovali.


Pomocník.png Zde na horní liště nalezneme pomocníka rabování.


Pomocnik11.png


Nápověda k farmení

Pomocník na farmení umožňuje snadné posílání jednotek do barbarských vesnic kolem Tebe, buď přímo na mapě, nebo přes hlášení o útocích v menu. Můžeš vytvořit dvě šablony pro sloučení dvou odlišných kombinaci jednotek a následně odeslání farmovacieho útoku. Pro jednoduchost, nazveme je A a B.


Využití pomocníka na farmení na mapě

Am fa map.png

Jakmile jsi vytvořil jednu nebo více šablon, můžeš je začít používat. Pamatuj, že musíš mít aktivováno kontextové menu, aby si mohl šablonu na mapě použít.

Po kliknutí na barbarskou vesnici na mapě by sis měl všimnout tlačítka A a B. Odpovídají šablonám, které si vytvořil. K odeslání útoku klikni na tlačítko a jednotky budou odeslány bez nutnosti potvrzení útoku.

Nezapomeň, že toto funguje pouze na barbarské vesnice. Není možné zaútočit tímto způsobem na hráčovu vesnici bez potvrzení útoku na nádvoří.


Používání nápovědy na farmení

Am fa ov.png

Je také možné využít pomocníka na farmení skrze hlášení posledních útoků na barbarské vesnice. Můžeš to udělat v seznamu nejnovějších hlášení o útocích.

Na seznamu vidíš nejnovější útoky na barbarské vesnice u nichž došlo k úspěšnému farmení surovin.

Stejně jako na mapě, můžeš kliknout buď na A nebo B pro odeslání jednotek do útoku na barbarskou vesnici.


Tlačítko C

Také je zde tlačítko C, které nemá nic společného se šablonami, které jste vytvořili. Aby se dalo použít C, musí být daná vesnice vyšpehovaná. Od posledního špehování pak pomocník automaticky počítá suroviny ve vesnici a kliknutím na C, vyšle přesně tolik jednotek, abyste vyrabovali dopočítané množství surovin.

Když používáte tlačítko C, je dobré, abyste ve vesnici měli špehy. Pomocník automaticky vyšle s jednotkami i jednoho špeha, aby aktualizoval informace o surovinách a vy jste tak mohli i nadále používat tlačítko C. V případě, že ve vesnici nemáte špehy, vyšlou se pouze jednotky a po útoku již tlačítko C nemůžete použít do doby, než vesnici znovu vyšpehujete.


Počet vesnic na jedné stránce

V pomocníkovi rabování lze také nastavit počet vesnic na jedné stránce.

Na jedné stránce může být maximálně 100 vesnic.