Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání
(Založena nová stránka: == Obecné informace == Kmen je združení několika hráčů, kteří tak bojujou spolu proti jiným kmenům nebo hráčům. == Pozice a práva v kmenu == '''<font c...)
 
m (oprava údajů)
 
(Není zobrazeno 37 mezilehlých verzí od 7 dalších uživatelů.)
Řádek 1: Řádek 1:
 +
{{Kmen}}
  
 
== Obecné informace ==
 
== Obecné informace ==
  
Kmen je združení několika hráčů, kteří tak bojujou spolu proti jiným kmenům nebo hráčům.  
+
Kmen je sdružení několika hráčů, kteří bojují společně proti jiným kmenům nebo hráčům. Být v kmenu má mnoho výhod a proto většina hráčů v nějakém kmenu je. Kmen můžeš buďto založit sám, a nebo se můžeš připojit k již existujícímu. V případě, že je cílem hry Dominance, vyhrává kmen, který obsadí 80 % [[aktivní vesnice|aktivních vesnic]] světa, a splní tak cíl hry - odkaz zde: [[cíl hry]]. V případě Runových válek opět vyhrává '''kmen''', ale ten, který ovládne tzv. runové vesnice na každém kontinentu a udrží je po určenou dobu. Zde najdete i další typy vítězných podmínek - stránka: [[Cíl hry]], jakými jsou například: Velké obléhání, Věk osvícení, Systém Casual, apod.
  
 
+
Ačkoliv je možné hrát i sám, je téměř vždy výhodnější v nějakém kmenu být, zejména v pozdějších stádiích hry, kdy síla spočívá ve spolupráci a samotný jedinec nestačí.
== Pozice a práva v kmenu ==
 
 
 
'''<font color="black">Zakladatel kmene</font>'''
 
*Jmenuj hráče za zakladatele Kmenu. Tím získá všechny kmenové práva, může Kmen přejmenovat nebo rozpustit, editovat v Kmenových homepage a IRC-Channel, vést interní Fórum a jmenovat jiné hráče zakladateli Kmene.
 

Aktuální verze z 14. 8. 2019, 20:52

KmenVstup do kmeneZaložení kmenePozvání do kmene a propuštění hráčeOpuštění kmeneRozpuštění kmeneDiplomacieKmenové válkyFórum kmeneKmenový profilPozice v kmenuNajít kmenKmenové schopnostiRezervační systémNeaktivní zakladatel kmeneNový náhled kmene


Obecné informace

Kmen je sdružení několika hráčů, kteří bojují společně proti jiným kmenům nebo hráčům. Být v kmenu má mnoho výhod a proto většina hráčů v nějakém kmenu je. Kmen můžeš buďto založit sám, a nebo se můžeš připojit k již existujícímu. V případě, že je cílem hry Dominance, vyhrává kmen, který obsadí 80 % aktivních vesnic světa, a splní tak cíl hry - odkaz zde: cíl hry. V případě Runových válek opět vyhrává kmen, ale ten, který ovládne tzv. runové vesnice na každém kontinentu a udrží je po určenou dobu. Zde najdete i další typy vítězných podmínek - stránka: Cíl hry, jakými jsou například: Velké obléhání, Věk osvícení, Systém Casual, apod.

Ačkoliv je možné hrát i sám, je téměř vždy výhodnější v nějakém kmenu být, zejména v pozdějších stádiích hry, kdy síla spočívá ve spolupráci a samotný jedinec nestačí.