Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

KmenVstup do kmeneZaložení kmenePozvání do kmene a propuštění hráčeOpuštění kmeneRozpuštění kmeneDiplomacieKmenové válkyFórum kmeneKmenový profilPozice v kmenuNajít kmenKmenové schopnostiRezervační systémNeaktivní zakladatel kmeneNový náhled kmene


Pozvání hráče do kmene

Pokud jste založili kmen, je potřeba do něho pozvat hráče. To lze učinit buď v sekci Kmen - Rekrutovat, kde zadáním nicku příslušného hráče do kolonky a kliknutím na OK odešlete pozvánku. Ta se hráči zobrazí jako oznámení (pokud je nemá odfiltrované) a uvidí jí v jeho sekci Kmen, kde bude mít možnost pozvání přijmout nebo odmítnout. Druhá možnost je v náhledu profilu hráče, kde je odkaz Pozvat do kmenu. Dokud hráč do kmenu nevstoupí, je možné pozvánku stáhnout.

Jakou zvolit při zvaní strategii, koho pozvat a koho ne, nebo zda si na tuhle činnost nenajít raději náboráře, je na vás. Obecně ovšem platí podobná pravidla jako v diplomacii. Pokud chcete mít v kmenu dobré hráče, snažte se působit seriózně, kvalitně a ukázat, že víte, co děláte. Je vhodné poslat s pozvánkou i zprávu. Mnoho hráčů, a zejména těch zkušených či silných, dostává plno pozvánek a pokud je neoslovíte "osobně", tak je rovnou zahazují.


Latka 26.png


Rekrutace

Vůdce kmenu, má možnost nastavit, zda zájemci o členství v kmenu, se připojí bez pozvání, dají si žádost o přijetí či mohou vstoupit pouze prostřednictvím obdržené pozvánky.

Tyto možnosti najdete Kmen -> Vlastnosti a v levé dolní části najdete "Rekrutace" a 3 možnosti

Rekrutace.PNG

1) Otevřeno (každý hráč se může svobodně připojit) Tato možnost, umožní všem zájemcům, připojit se bez jakékoliv pozvánky a schválení.

2) Hráči se mohou ucházet o členství Každý zájemce má možnost si dát do kmenu žádost o přijetí do kmenu. Vůdce má možnost napsat šablonu, jak by žádost měla vypadat a co by se v ní mělo nacházet. Žádosti se vůdcům objeví v rekrutaci.

3) Pouze pro pozvané Toto nastavení, zakáže zájemcům, dávat si žádost o přijetí do kmenu.


Propuštění hráče z kmene

V případě, že nějaký hráč nehraje tak, jak si kmen přestavuje a nedokáží se domluvit, tak je možnost hráče z kmene propustit (vyhodit), aby se udělalo místo pro jiného.

Postup je následující:

V menu "kmen" je záložka "členové" ,a zde u každého člena, kterého označíte, je možné mu změnit (nastavit) práva a titulek, a nebo ho "propustit" . Potvrzení výběru se uloží tlačítkem "vykonat".

Propustit.jpg

Pozor:

Kmen tímto ztratí kmenovou prestiž (přijde o XP body zkušeností), a to podle toho, jak dlouho u nich konkrétní hráč byl, a podle jeho aktivity (vyhozením neaktivního kmen ztratí méně prestiže, než když vyhodí aktivního člena kmene). Více informací je na stránce zde: Kmenové schopnosti