Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

KmenVstup do kmeneZaložení kmenePozvání do kmene a propuštění hráčeOpuštění kmeneRozpuštění kmeneDiplomacieKmenové válkyFórum kmeneKmenový profilPozice v kmenuNajít kmenKmenové schopnostiRezervační systémNeaktivní zakladatel kmeneNový náhled kmene


Založení kmenu

pro zvětšení klikněte na náhled

Založit kmen může každý, nezáleží na počtu bodů. Pokud si založíte kmen, jste zakladatelem kmenu a máte všechna kmenová práva.

Jak založit kmen:
V horní liště vpravo od žebříčků vidíte "kmen". Otevřením menu kmenu se zobrazí náhled, kde je možno kmen založit, nebo vstoupit do jiných (okolních) kmenů. Pro založení vyplníte kolonky: Jméno kmene a Zkratku kmene - tag (max. 6 znaků), a kliknete na "založit". Je samozřejmě zakázáno používat v jménu a tagu kmenu vulgární či jinak nevhodné názvy a nepovolené znaky. (viz. Pravidla hry).

Zakladatel kmene

1.png Zakladatel kmene má všechna kmenová práva, může kmen přejmenovat nebo rozpustit, změnit tag, změnit domovskou stránku kmene, IRC-Channel a Kmenový znak (pokud má aktivní Prémiový účet), může editovat interní fórum kmene a jmenovat jiné hráče zakladateli kmene a nebo jim přiřazovat práva a tituly.